19. 5. 2024
M&m 1200x628

Marcus & Martinus se po vystoupení na letošním Eurovision Song Contest představí také fanouškům v pražském Foru Karlín!

Praha – Zázrak dvojí síly! Dvaadvacetiletí bratři z Norska a úspěšní umělci Marcus & Martinus odehrají v roce 2024/2025 15 exkluzivních koncertů na vybraných evropských místech v rámci “We Are Not The Same Tour”. Úspěšní hudebníci teprve loni oslavili 10 let na scéně a v lednu 2024 s velkým úspěchem zahájili své arénové “We Are Not The Same Tour” po Skandinávii. Marcus & Martinus se nyní těší na své fanoušky v Evropě během letošního roku a v roce 2025.

Marcus & Martinus zahájili svou kariéru v deseti letech na norské soutěži “Melodi Grand Prix Junior” a od té doby se již prosadili jako úspěšní účinkující ve velké části Evropy. V roce 2015 vydali Marcus & Martinus své debutové album “Hei”, které se v Norsku vyšplhalo rovnou na první místo. Po albech “Together” z roku 2016 a “Moments” z roku 2017 následovaly další hity na prvním místě v Norsku a také ve Švédsku. V roce 2017 získali cenu Nickelodeon Kids’ Choice Award v kategorii “Oblíbená hudební hvězda: Norsko”.

Během těchto let byli předskokany Jasona Derula, dvakrát během několika minut vyprodali Globen a v roce 2016 vystoupili na slavnostním předávání “Nobelovy ceny za mír” v Oslu. Jejich píseň “Elektrisk” drží rekord jako nejstreamovanější norská píseň všech dob. Výsledkem jsou velké sociální kanály se stovkami milionů streamů a oddaní fanoušci po celém světě.

Před evropským turné se Marcus & Martinus zúčastní soutěže “Eurovision Song Contest 2024” za Švédsko se svým elektrickým hitem “Unforgettable”, který se objeví i na jejich nejnovějším albu. Popové duo s velkým náskokem zvítězilo ve švédském předkole a píseň se okamžitě dostala do hitparád Spotify a Airplay v severských zemích. Elektropopová píseň “Unforgettable”, kterou dvaadvacetiletí Norové napsali společně s autory hitů Jimmym “Jokerem” Thörnfeldtem, Joy Deb a Linneou Deb, pojednává o nezapomenutelném setkání s osudovou ženou.

Příběh Marcuse & Martinuse je jako moderní pohádka. Dva kluci z malé norské vesnice dokázali svou hudbou dobýt svět. Jsou vzorem pro mladé lidi a ukazují, že všechno je možné, pokud si jdete za svými sny. A nepřestávají snít – chtějí dál tvořit hudbu, cestovat po světě a sdílet svou vášeň pro hudbu se svými fanoušky.

Koncert se uskuteční 21.9. 20224 v Praze (Forum Karlín). 

CENA VSTUPENKY 999,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 8. 4. 2024 V 13:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bb18b738 5685 468c 9e61 1a54fc0bcbc0 Previous post Zavítejte do Domu dětí a mládeže k modelovému kolejišti!
Img 8191 Next post Žabiny z Brna se potřetí za sebou dostaly do finálové série nejvyšší ženské ligové soutěže