Zlínsko – V srdci Moravy se letos v novém termínu 23. a 24. srpna koná již 55. ročník festivalu Vizovické Trnkobraní. Tento jedinečný hudebně-švestkový festival, který se tradičně odehrává v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, slibuje bohatý program plný známých jmen české hudební scény.

Páteční program zahájí energické vystoupení kapel Rybičky 48 a No Name, které rozproudí fanoušky švestkových oslav. Následovat budou koncerty Pokáče, Visacího zámku, Desmodu, Fleretu a Reflexů.

Sobotní den přinese ještě větší nálož hudebních zážitků. Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus, Anna K. a další kapely a interpreti zaručí, že areál likérky bude doslova vibrovat energií. Neodmyslitelnou součástí soboty bude také Velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků.

Festival letos přichází s novinkami. Návštěvníci si budou moci odpočinout v nově vytvořené travnaté zóně nebo se zasmát u stand-up vystoupení Tomáše Matonohy a Lukáše Pavláska. Pro milovníky piva bude připravena nová značka piva a škola čepování od pivovaru Svijany.

„Vyslyšeli jsme přání návštěvníků a pro letošní ročník festivalu jsme připravili řadu změn jak z hlediska servisu a zvýšení komfortu pro návštěvníky, tak i rozšíření programu o stand-up Na stojáka! s hvězdnými komiky Tomášem Matonohou a Lukášem Pavláskem. Jsme také rádi, že historicky poprvé bude moderovat knedlíkovou soutěž Libor Bouček,“ říká organizátor festivalu Michal Šesták.

Komfort ubytování zůstává na vysoké úrovni s možností využití placeného VIP kempu nebo zdarma stanového městečka. Vstupenky jsou dostupné za zvýhodněné ceny do 31. května, a to jak na jednotlivé dny, tak i s možností VIP kempu.

Pro více informací a nákup vstupenek navštivte oficiální stránky festivalu: www.vizovicketrnkobrani.cz.