19. 5. 2024
Main Press Shot High Res

Billie Eilish přiváží do Prahy své nejnovější turné HIT ME HARD AND SOFT

Praha – Billie Eilish, která je známá svými emotivními a provokativními skladbami, představí své nejnovější album, které napsala společně se svým bratrem a dlouholetým spolupracovníkem Finneasem, jenž album také produkoval. Toto nadcházející album bude k dispozici na všech digitálních platformách a ve fyzických formátech, vyrobených z 100% recyklovatelných materiálů, v souladu s jejím úsilím o minimalizaci odpadu a boj proti klimatickým změnám.

Koncert se uskuteční 1. června 2025 v O2 areně.

Vstupenky na koncert budou v prodeji od 3. května 2024 a fanoušci se mohou těšit na unikátní hudební zážitek, který bude doprovázen Billieinou spoluprací s neziskovou organizací REVERB, zaměřenou na ochranu životního prostředí. Koncert se zaměří na snížení znečištění skleníkovými plyny, snížení množství jednorázového plastového odpadu a podporu opatření v oblasti klimatu.

K ceně vstupenky bude připočítán charitativní poplatek, který podporuje ekologickou vesničku a zaměstnance na turné Billie, kteří podporují její úsilí o udržitelnost skrz organizaci Reverb. Pro fanoušky, kteří chtějí být součástí této výjimečné události, je důležité si vstupenky zakoupit včas, jelikož na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online.

Billie Eilish je považována za jednu z největších hvězd současné hudební scény a její koncert v Praze je očekáván s velkým nadšením. Pro více informací o koncertu a zakoupení vstupenek navštivte tento odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Take That 1200x630 Previous post Take That míří do Prahy!
Imgp1617 Fotor 20240506152951 Next post Video: Hradecké lvice triumfovali na MČR v kategorii U17: Dominance a dramatické momenty