13. 6. 2024
Ebw2023 Logo Landscape Positive Print Page 001

Byla spuštěna aplikace FIBA Women’s EuroBasket 2023

Mnichov – Oficiální aplikace FIBA ​​Women’s EuroBasket 2023, kterou představila společnost TISSOT, je nyní k dispozici pro fanoušky ke stažení, aby se mohli ještě více přiblížit letošní basketbalové akci.

Aplikace poskytuje všechny informace potřebné pro turnaj snadno dostupným způsobem a umožňuje uživatelům přizpůsobit si své zážitky. Fanoušci si mohou vybrat až tři národní týmy a až 10 hráček, které budou v průběhu soutěže ještě pozorněji sledovat.

Víse se o basktebalu můžete dozvědět zde: Oči na obruč aneb milujeme český basketbal

FIBA Women’s EuroBasket 2023 začíná 15. června, šampionát pořádají Slovinsko a Izrael ve městech Lublaň a Tel Aviv, 16 zemí zde bude bojovat o vysněnou zlatou medaili. Aplikaci si můžete stáhnout ZDE .

Výsledky, umístění ve skupinách a statistiky z turnaje budou mít fanoušci na dosah ruky. Uživatelé budou moci držet krok se soutěží doslova každou minutou, vždy budou upozorněni na všechny nejnovější zprávy, hlasování fanoušků a hry.

Očekává se, že aplikace dále podpoří růst ženské hry, přičemž FIBA ​​se bude i nadále zaměřovat na zapojení fanoušků, kteří preferují digitální informace. V posledních letech došlo k obrovskému pokroku, a to nejen ve vztahu k FIBA ​​Women’s EuroBasket, ale také na klubové úrovni prostřednictvím aplikace EuroLeague Women.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2022 06 04 19.45.16 Previous post Přijďte se zúčastnit znovuzrozeného pochodu Toulání kolem Orlice
Light Bulb 503881 1920 Next post ERÚ varuje před neoprávněným zvyšováním cen energií