23. 5. 2024
2022 06 04 19.45.16

Přijďte se zúčastnit znovuzrozeného pochodu Toulání kolem Orlice

Ústí nad Orlicí – Těchonínský spolek turistů společně s Obcí Těchonín zvou na tradiční znovuzrozený pochod Toulání kolem Orlice 2023 (26. ročník), který se v Těchoníně uskuteční v sobotu 3.6.2023.

Pro malé i velké turisty jsou opět připraveny 4 trasy. Pro mladší účastníky je přichystána dětská trasa 3 km se soutěžemi a kvízem s tématem MIMONI – JÁ PADOUCH, pro zdatnější pak trasy 13, 23 a 40 km, které jdou zdolat pěšky i na kolech.

Každý, kdo projde stanovenými kontrolami, obdrží pamětní diplom, tématický pohled a dřevěnou  gravírovanou medaili. Pro děti jsou připraveny sladké odměny na stanovištích dětské trasy a v cíli k medaili a diplomu ještě malé překvapení. Na trasách bude zajištěno bohaté občerstvení  – na startu a v cíli u hasičské zbrojnice, na Lesovně, Boudě, Suchém Vrchu a na trase 40 km i na Kašparově chatě na Adamu.

Každý obdrží v ceně startovného na Boudě sušenku a možnost nápoje

Jako vždy, díky dobré spolupráci s partnery, je připravena volná vstupenka do Dělostřelecké tvrze Bouda (tentokrát se podíváte na jiný objekt tvrze Bouda) a na Suchém Vrchu se oproti volné vstupence dostanete zdarma na rozhlednu. V den pochodu se můžete za poloviční vstupné podívat i do ČETNICKÉ STANICE v Těchoníně. V cíli od 17 hodin zahraje živá kapela INV z Jablonného nad Orlicí.

Všechny startovní lístky budou slosovatelné a vylosovaní šťastlivci se mohou těšit na zajímavé ceny.

plakat 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ephoto360.com 163b7df30ebcc0 Previous post Sportovní hala u hradecké stavebky bude energeticky úspornější
Ebw2023 Logo Landscape Positive Print Page 001 Next post Byla spuštěna aplikace FIBA Women’s EuroBasket 2023