Praha – Samu Haber, sedmačtyřicetiletý finský zpěvák a skladatel, je známý jako mistr poprockových balad. Dříve byl frontmanem úspěšné finské skupiny Sunrise Avenue, která od roku 2002 vydala celkem pět alb.

První tři desky se celosvětově prodaly přes dva miliony kusů. Haber byl hlavním autorem všech hitů Sunrise Avenue, včetně písní jako Lifesaver, “Hollywood Hills, Fairytale (Gone Bad) a Heartbreak Century. Jeho mistrovským dílem je singl Hollywood Hills.

V roce 2022 vydal svou první sólovou desku s názvem Pelastetaan maailma, která je zpívána ve finštině. Deska rychle vylétla na čelo finských hitparád. Samu Haber vystupuje na skandinávských festivalech před tisíci diváky, a jeho koncertní turné jsou vyprodaná během několika hodin.

Letos přichází s ochutnávkami ze svého připravovaného alba, které bude zpívané v angličtině. Dosud vyšel singl Gimme Your Hand. Samu plánuje oslavit vydání velké sólové desky šňůrou koncertů po evropských klubech, a do Prahy zavítá poprvé. Pro fanoušky Toma Odella a George Ezry je to skvělá příležitost poznat jejich severskou konkurenci.

Koncert se uskuteční v Praze dne 16. října 2024 v Rock Café.

CENA VSTUPENKY 590,- Kč
LIVE NATION KLUB PŘEDPRODEJ OD 12. 4. 2024 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A GOOUT OD 15. 4. 2024 V 10:00