25. 5. 2024
Marley

Zpěvačka Marley Wildthing představuje nový videoklip „No Room“

Rakouská zpěvačka a skladatelka Marley Wildthing představuje další video z připravovaného debutového alba. Po skladbách „Tunnelvision“ a „Melting“, jejichž vizuální podobu vypustila do světa loni, dnes představuje jednu ze svých nejoblíbenějších písniček a tou je singl „No Room“.

Skladba, kterou Marley napsala se svým kytaristou Michalem Seitlem, pojednává o nalezení nové lásky a o obavě, zda se pro ni najde v životě toho druhého volné místo. Video se naopak zabývá opouštěním vzpomínek na lidi z minulosti. Někdy se neočekávaně ocitneme na osamělém místě, ale místo toho, abychom se pokusili vyplnit toto místo další osobou, můžeme se rozhodnout naučit milovat sami sebe, občasnou samotu a najít radost ve vztahu se sebou samým,” říká Marley

Video bylo natočeno již v lednu, ale v zásadě se s trochou představivosti velice hodí k tomu, co všichni zažíváme v posledních měsících. Režii měl na starosti stejně jako videoklip k „Tunnelvision“ David Dougles.

„No Room” je naším druhým společným projektem, takže k sobě máme již značnou důvěru. Marley jsem představil několik nápadů a společně jsme vybrali ten pravý. Klip vypráví o dívce, která se vyrovnává s nenaplněnými milostnými příběhy. Na zobrazení vzpomínek jsme ve videu využili 8mm filmový materiál. Natáčení nám zabralo tři dny, během kterých jsme pracovali s vynikajícími a talentovanými lidmi. Produkci zajistila společnost 25films. Věřím, že Marleyina skladba společně s naším vizuálem zasáhne srdce, uši i oči a dostane se mezi vaše oblíbené skladby 😊“, doplňuje režisér klipu David Douglas.

Na videoklip „No Room“ se můžete podívat zde: 

[su_youtube url=”https://youtu.be/Xxd0nbsLHtQ”]

Marley Wildthing je zpěvačka a skladatelka původem z Rakouska, která v roce 2015 našla svou lásku k hudbě a nový domov v Praze. Od té doby žije a tvoří zde, založila kapelu a hraje na mnoha místech v České republice i v zahraničí.

Více informací na http://www.marleywildthing.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Keyboard 621831 1280 Previous post Zastupitelstvo schválilo finance na přesun dat pro nemocniční informační systém
Klicperovo Divadlo Nove Logo 00 810x554 Next post Vyjádření Klicperova divadla k postupnému uvolňování vládních opatření a omezení