25. 5. 2024
Zmj 3 1200x628

Zažít město jinak aneb Nádech pro Pražské Předměstí

Zažít město jinak je celorepublikové sousedské setkání. Impuls pro místní komunitu lidí lépe se poznat a propojit. Komise místní samosprávy Pražské předměstí sever připravuje posezení v Sukových sadech s kulturním programem, lokálním pivem, blešákem, vystoupením sokolek, workshopy a společným sdílením radosti.

Akce se uskuteční  19. září 2020 v Sukových sadech (Hradec Králové), od 12:00 – 20:00 hodin. 

Od 12:00 pokryjí sady piknikové deky a vůně jídla. Chystá se sdílený sousedský oběd za hudebního doprovodu kontrabasistky Anny Kellerové. Na oddych po kulturním i gastronomickém zážitku připravili organizátoři akce debatu o aktivním sousedství a o význam komisí místní samosprávy. „Mnoho lidí ani neví, že něco takové existuje. O to větší záhadou jim je pak chod samotných KMS.“ osvětluje důvod debaty organizátor akce Hynek Kaplan. Co znamená být aktivní předvedou místní klub seniorských Sokolek se svoji pohybovou performance. Návštěvníci sami se budou moct protáhnout na plánovaném tanečním workshopu. Hudba protne Sukovy sady od začátku do konce akce. Sousedům pro radost zahraje skupina DVA se svým kočárkovým setem, zazní i rocková divočina lokální kapely Vorvani a poslední tečkou bude koncert místních instrumentálních mágů Tribe-J.

„Zváni jsou samozřejmě nejen obyvatelé Pražského předměstí, ale nejširší veřejnost. Cílem akce je podpořit lokální komunitu, potkat se, seznámit se, ale hlavně udělat si příjemnou sobotu venku.“ říká jedna z organizátorek akce Aneta Kohoutová.

Akci pořádá: Komise místní samosprávy Pražské předměstí Sever ve spolupráci s Nadací Via a Českou spořitelnou

Další informace naleznete na :

https://www.facebook.com/events/595117611187348

https://zazitmestojinak.cz/locations_/hradec-kralove/hradec-kralove/sukovy-sady

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Logo Colour Cmyk Previous post Kraj hodlá poskytnout dotace v celkové hodnotě téměř 24 milionů korun
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1 Next post Mountfield HK dnes čeká druhé čtvrtfinále proti Třinci, v prvním duelu podlehl vysoko 1:7