22. 4. 2024

Začíná semifinále Extraligy ledního hokeje juniorů, na domácí půdě se střetnou Moutfiled HK a Kometa Brno

Hradečtí junioři postoupili po velmi vyrovnaných zápasech s Mladou Boleslaví v poměru 3:1 na zápasy. Semifinále proti Kometě Brno je pro ně velká výzva a s týmovým duchem, který panuje v týmu budou chtít utrhnout finále.

1.semifinálové utkání se uskuteční ve středu 28. března od 18:15 hodin v ČPP Aréně. Požádali jsme hradecké juniory o rozhovory před utkáním.

Rozhovor s Patrikem Hidveghy:

Patriku jak vy osobně vnímáte šance vašeho klubu proti Kometě Brno v semifinále ?

Myslím, že  Kometa je silný soupeř, ale my máme také silný tým a když do toho dáme vše, tak máme na to je porazit, ale hodně napoví první zápas, který začínáme doma.

Vaši spoluhráči nám při nedávných rozhovorech sdělili, že s Kometou byly vždy lepší výsledky a dařilo se na ní více, je to výhodou v tak důležité fázi soutěže ?

Nevím jestli to je výhoda.Na vzájemné zápasy máme sice víc výher nad nima než oni, ale play-off je něco jiného a oni jsou ještě posíleni klukama z WSM ligy, takže lehké to nebude. Důležitý bude zápas u nás doma, protože se hraje v semifinále jenom na 2 vítězný zápasy a vítězný tým má hned mečbol, takže za každého kdo nás přijde podpořit budeme rádi.

Rozhovor se Štěpánem Matějčkem :

Štěpáne, při posledním rozhovoru jste sdělil, že by schůdnějším soupeřem by byla Slavia, ale nakonec je jím Kometa Brno, co vy na tohoto soupeře?

Ano, náš soupeř pro semifinále bude Kometa Brno. Je to soupeř, který má určitě velkou kvalitu a sílu, ale to to má v semifinále extraligy juniorů každý tým.

S Brnem máte pozitivní bilanci,je toto dobra deviza do semifinálových bojů?

Ano, vzájemná bilance je 3-1 pro nás tuto sezónu a devíza to je určitě dobrá, protože víme, že se Brno dá porazit.

Jaká je atmosféra v týmu před semifinále?

Atmosféra je velmi dobrá, všichni si užíváme ten postup přes ČF, ale dnes už to musíme před tréninkem hodit za hlavu a soustředit se na semifinále, které začíná už zítra.

[ABTM id=11708]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Fcd02078ffa5851253a1579662bc00bec9e65583 Previous post Venus Williamsová novinářům nevychází vstříc
Next post Hradecké Lvice těsně podlehly ve 3. čtvrtfinále ŽBL BLK Slavia Praha 65:71