22. 4. 2024
škola

Žáci Praktické školy Kolowratská úspěšně složili zkoušky

Jako na všech středních školách, tak i na praktické škole jednoleté a dvouleté v Základní škole a praktické škole Rychnov nad Kněžnou Kolowratská probíhaly závěrečné zkoušky. V průběhu roku byli žáci na tyto zkoušky připravováni na smluvních pracovištích.

Úklidové práce vykonávali v Sociálních službách města Rychnov nad Kněžnou v penzionu Eliška a v Děkanství Rychnov nad Kněžnou. Někteří žáci v rámci praxe chodili do tréninkové kavárny Láry Fáry. Praktickou část závěrečných zkoušek vykonali 28. května za přísných hygienických podmínek. Teoretické zkoušky probíhaly ve čtvrtek 11.června v prostorách školy, pod dozorem zkušební komise sestavené z paní ředitelky Moniky Stančekové, zástupkyň Lídy Brandejsové, Evy Kučerové, v čele s panem učitelem ze žambereckého učiliště Tomášem Čečetkou. Žáci byli zkoušeni z českého jazyka, rodinné výchovy a výchovy ke zdraví. V letošním školním roce studium zdárně ukončilo šest žáků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Image Proxy Previous post Divadlo evropských regionů & Open Air Program – Letos jinak aneb Autem za námi nemusíte, přijďte po svých!
Ae2p6296 Next post Fotbalové derby vítěze nepoznalo