22. 4. 2024

Začalo playoff ženské basketbalové ligy a přineslo zápas mezi Hradeckými Lvicemi a BLK Slavia Praha

První zápas Hradeckých lvic v playoff si nenechal utéct také primátor Hradce Králové Zdeněk Fink. Atmosféra zápasu byla ze stany domácích diváků velmi bouřlivá a přijela též početná skupina fanoušků BLK Slavia Praha, která byla též pořádně slyšet. S takovou podporou předvedly oba týmy skvělý basketbal.

Středeční odpoledne v Sokolovně v Hradci Králové přineslo opravdu velmi kvalitní basketbal a tím pádem skvělou podívanou pro zhruba 450 diváků. Hradecké Lvice  si po třetinách : 18:20, 33:34 a 59:48 a celkovým výsledkem 81:62 utrhly zasloužené vítězství, což nám v rozhovoru potvrdila i rozehrávačka Hradeckých Lvic Michaela Matušková.

Michaelo jaký byl podle Vás výkon soupeřícího týmu BLK Slavia Praha ?

Myslím, že Slavie neodehrála špatný zápas. V druhé půli se na nich ale projevila únava, jelikož hráli v úzké rotaci. Toho jsme dokázali využít a dovést zápas do vítězného konce.

A co výkon Hradeckých Lvic, dle mého názoru naprosto famózní ?

Náš výkon byl velmi dobrý, ale nemyslím si, že by byl famózní. Určitě ne v první půli, kde jsme udělali mnoho chyb, nechávali soupeře jednoduše zakončit a sami jsme se v útoku trochu trápili. Druhý poločas byl z naší strany už o dost lepší, výborně jsme bránili a zlepšili pohyb na hřišti, což se projevilo i na lepší úspěšnosti střelby.

Co vlastně rozhodlo o Vašem vítězství ?

Myslím, že tentokrát rozhodla naše kolektivnější hra jak v obraně tak v útoku, také nám to padalo z dálky (11 trojek). Doufám, že nám bojovná nálada vydrží i do dalších zápasů.

Trochu statistik na konec :

Body Lvice:

Ovsíková 20, Minarovičová 15, Matušková 14, Rosenbaumová 10, Bura 6, Effangová 6, Kuthanová 5, Bartoňová 4, Šípová 1

Body Slavia Praha:

Madden 21, Pudláková 11, Sedláčková 9, Dvořáková 8, Felixová 7, Klokočníková 2, Bellock 2, Radovič 2

Střelba z pole: 69/30 – 67/25

Trojky: 28/11 – 15/4

Trestné hody: 16/10 – 11/8

Doskoky: 40 – 47

Fauly:  18 – 19

Rozhodčí: Baudyš, Perlík, Vošahlík

Sokol NILFISK Hradec Králové: Hrušková, Zavázalová, Bartoňová, Matušková, Minarovičová, Šípová, Ovsíková, Rosenbaumová, Kuthanová, Effangová, Bura, Natabou

BLK Slavia Praha: Sedláčková, Rusiňáková, Felixová, Loflerová, Klokočníková, Dvořáková, Pudláková, Madden, Bellock, Radovič

https://www.youtube.com/watch?v=rC1VJ8WnSI8&t=2s

 

[foogallery id=”11767″]

 

[ABTM id=11708]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Progresivni Dan Zadny Trest Pro Bohate Vice Penez V Penezenkach Chudsich Rika Expert Cssd Previous post Michal Pícl : “Právo na nedostupnost”
Web Dalibor Krutis Denik 630 Next post Bez asistentky a speciálně připravených pracovních listů si nedovedu představit, jak by výuka probíhala.