22. 4. 2024
Ruzovy Brejle 1 Wild

Xindl X vydává osvětový videoklip Růžový brejle a zve na svůj největší koncert do O2 Areny

Xindl X se s poslední písní Růžový brejle loučí se svou best-ofkou Anděl v blbým věku.růžovým brýlím vydává i videoklip, jenž měl přichystaný od jara, ale kvůli celosvětové situaci ho odložil a jak říká, „nyní je načase, aby se mluvilo i o jiných důležitých tématech. Jako o těch, o nichž zpívám v písni,“ a upozorňuje na fakt, že máme jen jednu planetu a měli bychom se k ní podle toho chovat. O produkci písně se postaral Dalibor Cidlinský Jr., se kterým Xindl X připravuje novou desku Terapie. Nové album se bude křtít na největším koncertě Ondřejovi kariéry, 30. ledna 2021 v O2 Areně, kam fanoušky svérázný autor a zpěvák Xindl X srdečně zve.

Na první pohled veselý, zábavný a barevný videoklip se satirickým a pro Xindla X charakteristickým stylem humoru, ve výsledku získává spíš temné barvy a atmosféru hodnou zamyšlení.

Korona zhatila spoustu plánů všem na této planetě. „Teď už snad to nejhorší ohledně korony máme za sebou,“ konstatuje Ondřej a písní připomíná světu témata, o nichž by se mělo začít mluvit nebo alespoň přemýšlet. „A pokud máme dojem, že situace není tak vážná, měli bychom si sundat ty růžové brýle,“ podotýká Xindl X.

Videoklip najdete zde: 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=7Usg4jM9U8E”]

Videoklip natočil jako tradičně Ondřej Pfeiffer, který už nyní připravuje animované projekce k písním speciálně pro koncert v O2 Areně.

Po vyprodaném Foru Karlín Xindl X chystá největší koncert své kariéry. Kromě hudební slibuje i velkolepou rozmanitou vizuální show, kde se fanoušci mohou těšit na písničky s kytarou, vystoupení s kapelou, tanečnicemi nebo šedesátičlenným pěveckým sborem. Bohatý bude koncert i na hosty, jakými budou například písničkář Pokáč, frontman kapely Mňága a Žďorp Petr Fiala, zpěvačky Tereza Mašková a Mirka Miškechová a Maranatha Gospel Choir a spousta dalších, které bude umělec postupně odtajňovat.

Více informací na https://www.xindlx.cz/ a https://www.facebook.com/xindlxofficial

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

26 06 2020 11 Previous post Uctění památky obětí komunismu v Náchodě
Otevření Parkour 11 Next post Nové parkourové hřiště v Náchodě