22. 4. 2024
Klicperovo Divadlo Nove Logo 00 810x554

Vyjádření Klicperova divadla k postupnému uvolňování vládních opatření a omezení

Ředitelka Klicperova divadla Eva Mikulková a umělecký šéf Pavel Khek nás požádali, abychom Vám od nich předali vyjádření k postupnému uvolňování vládních opatření a omezení s tím, že na Vás diváky myslí a těší se na Vás.

Vážení diváci,

stejně jako vy, i my s velkým očekáváním sledujeme postupné uvolňování vládních opatření a omezení. Ačkoliv bude od 11. 5. umožněno uskutečnit akce do 100 diváků, Klicperovo divadlo nezačne k tomuto datu hrát. Zmiňovaná kapacita je pouze jednou z přísných podmínek, nikoliv však jedinou. Za současného stavu bychom např. ve Studiu Beseda mohli hrát pouze pro 38 diváků. Za těchto okolností, kdy bude velmi snížen divácký komfort a nebudou otevřeny třeba ani divadelní bary, nejsme schopni přinést kvalitní divadelní zážitek ani pro vás, naše diváky, ani pro herce. Uskutečnění představení při takto omezené kapacitě by navíc po započítání všech nákladů ještě více prohloubilo finanční ztráty divadla.

Děkujeme za pochopení i za vaši trpělivost. Stále věříme, že pokud dojde ke změně nastavených opatření, setkáme se s vámi alespoň v omezené míře ještě v této divadelní sezóně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Marley Previous post Zpěvačka Marley Wildthing představuje nový videoklip „No Room“
Passengers 1150043 1280 Next post Veřejná doprava v Královéhradeckém kraji se postupně vrací k normálu