22. 4. 2024
Jakub Strnad Okapku Lepsi Hokej.l

Vydražte si podepsanou hokejku Kuby Strnada a pomozte tak nemocným dětem

Už v únoru se vybralo přes 160 tisíc korun díky kupování oranžových stužek online, na stadionech a dobrovolných příspěvků do kasiček (ještě nejsou všechny spočítány). Za to všem fanouškům děkujeme a přinášíme možnost získat něco speciálního – hokejku Jakuba Strnada jím vlastnoručně podepsanou, kterou na podporu věnuje náš klub. Aukce odstartovala v neděli 8. března ve 12 hodin na webu sportovniaukce.cz.

Pokud si přejete vstoupit do aukce, musíte se na webu sportovniaukce.cz nejprve zaregistrovat. Aukce bude končit v neděli 22. 3. 2020 v 18 hodin. Vyvolávací cena každé hokejky je 2500 korun.

O projektu O kapku lepší hokej

Únor nebyl pro český hokejový svět jen otázkou statistik, brilantních akcí či skvělých zákroků brankářů, ale také připomněl, že 4. únor je Světovým dnem boje proti rakovině a že je mezi námi hodně lidí i dětí, které musí čelit různým druhům této zákeřné nemoci, přičemž mezi nejčastější nádorové onemocnění dětského věku patří leukémie. Proto se Nadační fond Kapka naděje a agentura BPA sport marketing dohodla na spolupráci a společně rozjely projekt O kapku lepší hokej.

[su_youtube url=”https://youtu.be/rLXOG3QhFfg”]

Symbolem, který doplnil logo projektu, je oranžová stužka, neboť tato barva reprezentuje právě boj s poruchou krvetvorby. V termínu od 11. do 15. února proběhly aktivity napříč Tipsport extraligou, Chance ligou a vybranými kluby Univerzitní hokejové ligy. Kromě právě dražených hokejek prodávaly vybrané kluby prodejem oranžových stužek s logem projektu a hlavně samotným upozorněním na boj proti rakovině, zejména u dětských pacientů s krvetvorbou. Oranžová barva se tak neobjevila jen na hokejkách, ale také na bruslích hráčů (tkaničky), omotávkách výstroje a logo projektu bylo i na helmách hokejistů i rozhodčích.

Pokud se tedy rozhodnete projekt O kapku lepší hokej podpořit, nebo už jste tak učinili, za děti, kterým společně pomáháme, moc děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mobile Phone 1087845 1280 Previous post Tipy a rady pro rodiče i děti jak se pohybovat „V síti“
Troja Vizualek Next post Eva Urbanová v prvním singlu z rockové opery Trója, premiéra opery je kvůli aktuální situaci odložena na květen 2020