20. 4. 2024
Tickets 4267025 1280

Vstupenky na hradeckou kulturu můžete koupit na více místech

Hradec Králové – Klicperovo divadlo, Divadlo Drak a Filharmonie Hradec Králové od 1. února vzájemně propojují prodejní místa. Vstupenky na koncerty či představení tak bude možné zakoupit nejen na pokladnách jednotlivých organizací, v Informačním centru, ale například i v předprodeji Klicperova divadla nebo na večerních pokladnách divadel a orchestru.

Všechny tři královéhradecké kulturní organizace tak ještě více prohlubují vzájemnou spolupráci a rozšíření prodeje vstupenek vnímají jako vstřícný krok a doplňkovou službu divákům, které si navzájem sdílí.
Na pokladnách všech tří organizací bude možné koupit základní vstupné nebo vyzvednout internetovou rezervaci. Pro zakoupení speciální kategorie vstupného, uplatňování kupónů, prodej předplatného nebo dárkových poukazů prosíme diváky o využití pokladen přímo dané organizace. Z kapacitních důvodů budou mít při prodeji na pokladnách bezprostředně před začátkem akce přednost diváci daného představení či koncertu. Zároveň nebude možné pořizovat do zmíněných organizací rezervace.
Pro prodej vstupného využívají hradecké subjekty vstupenkový systém Colosseum a společný městský vstupenkový portál HKpoint.cz, kde lze i nadále pohodlně rezervovat libovolné vstupenky, nebo je ve formě eVstupenek přímo i zakoupit. K úhradě při on-line platbě je možné kromě platební karty u vstupenek do Klicperova divadla využít i různé benefitní zaměstnanecké programy a tato služba se brzy rozšíří i na vstupenky Divadla Drak a Filharmonie Hradec Králové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1 Previous post Změna v bráně hradeckých kokejistů. Růžička se loučí, přichází Machovský
Winter3 Next post INNOGY WINTER OSTRAVA SE POMALU BLÍŽÍ