19. 5. 2024
0010

Vernisáž otevřela zajímavou výstavu mladých výtvarníků

Hradec Králové – Po dvou letech koronavirových opatření se už děti ze Základní umělecké školy Habrmanova nemohly dočkat výstavy. Včera odpoledne se jejich tužba vyplnila a ve Studijní a vědecké knihovně za hudebního vystoupení školní skupiny Elektroband se otevřela náruč jejich výtvarných děl.

Zástupkyně ředitele pro výtvarný obor ZUŠ Habrmanova Lenka Hypiusová všechny návštěvníky vřele přivítala a sdělila, že v Galerii U Přívozu je možné vidět spoustu zajímavých výtvarných prací, protože děti malovaly, modelovaly, sochaly, řezaly, lepily, šily, kreslily, glazovaly …

foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Za Studijní a vědeckou knihovnu pozdravila všechny přítomné Vlaďka Buchtová a sdělila, že výstava bude k vidění až do 10. června, a to vždy od 14.00 do 18.00 hodin.

foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher
foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher

Kompletní fotogalerii z vernisáže naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Cyklobus Krkonose Previous post O víkendu vyjedou oblíbené cyklobusy. Turisty zavezou do Krkonoš, Českého ráje ale i do Polska
čelnové Klubu Na Výletě Next post Duševní onemocnění často doslova zaútočí v mládí a izoluje. Jak najít cestu ven?