2. 12. 2023
Hammer 719066 1280

Ve spolupráci s advokátní kanceláří FORLEGAL Vám budeme od ledna přinášet pravidelné informace ze světa práva formou článků k aktuálním tématům

Advokáty připravené články budou členěny do sekce Právo pro lidi a Právo a podnikání. V souvislosti s tím bude také spuštěna služba Právní poradna, kde budou Vaše otázky zodpovídat zkušení advokáti.

Články určené široké veřejnosti se budou věnovat zejména životním situacím, ve kterých se lidé běžně ocitají, a jejich řešení. Rozhodně se tak dozvíte, jak postupovat při nákupu či prodeji nemovitosti, na co si dát pozor při koupi automobilu, ale i co Vás čeká v případě rozvodu, jak se bránit exekuci nebo jak a kde žádat o osobní bankrot a pro koho je vhodný.

V seriálu pro podnikatele a živnostníky se zaměříme se na smlouvy a na co si při jejich uzavírání dávat pozor, jak zajistit a účinně vymáhat pohledávky, podíváme se také na možnosti daňové optimalizace a její úskalí, projdeme právní minimum pro malé podnikatele a budeme se zabývat i specifiky jednotlivých profesí a na co si dávat pozor.

Prostřednictvím Právní poradny budete moci zasílat své otázky advokátům, odpověď obdržíte do Vaší emailové schránky.

Projekt je zaštítěn královéhradeckou advokátní kanceláří FORLEGAL s.r.o.

 

 

Na realizaci se budou osobně podílet tito právníci:

Mgr. Jana Luštíková, advokátka a insolvenční správkyně,

Mgr. Martin Luštík, advokát

JUDr. Alena Ježková, advokátka

Mgr. Libuše Micáková, advokátka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Money 2180330 1280 Previous post Krajské příspěvkové organizace ve zdravotnictví hospodařily ke třetímu čtvrtletí se ziskem
20191209 232957 Resized Next post Rozpočet města Náchoda pro rok 2020 schválen