22. 4. 2024
46961 Dkk 2318

Václav Kadlec : “nejhorší zápas kariéry!”

Během své kariéry již zažil hodně těžkých chvil. Václav Kadlec ale po remíze v derby označil 289. derby jako nejhorší zápas své kariéry.

“Je to největší zklamání, co jsem zažil. Nejhorší zápas v kariéře,” řekl Kadlec, na kterém bylo i po příchodu mezi novináře vidět, jak ho ztráta vedení zasáhla. “Bude to ve mně hodně dlouho, ještě že je teď reprezentační pauza,” přidal pětadvacetiletý útočník.

„Říkali jsme si, ať neupustíme od toho, co hrajeme. Že vedeme 3:0, nemusíme pospíchat a můžeme hrát klidně. Ale hráli jsme až moc klidně,“ pokračoval Václav.

„V kabině se po zápase je nálada hrozná, každý zpytuje svědomí a každý si musíme říct, jestli jsme pro výhru udělali maximum. Především v druhém poločase.“

„Druhou půli to byl hlavně boj. Měli jsme i náznaky šancí, ale nic moc vážného. Florin zase chytil všechno, co měla Slavia kromě gólů. S tím nic dělat nemohl, ale jinak to byl boj.“

„Zápas hodně ovlivnilo video, které v prvním poločase připravilo oba celky o gól a Spartu o penaltu. V nastavení navíc na základě videa byla nařízena penalta, ze které Slavia vyrovnala. “Mně se to nelíbí. Celou dobu šel hrát fotbal bez videa a najednou se zavádí video,” řekl Kadlec.

“V první půli se udělá čtyřikrát video a nastaví se dvě minuty. Po přestávce nebylo ani jednou video, byly jen tři střídání a nastaví se pět minut. To není berlička pro nás, protože i tak jsme to měli uhrát, ale je to zajímavý,” řekl Kadlec.

„Samozřejmě je to obrovská komplikace do zbytku sezóny, všichni okolo nás vyhráli.!”

„Snažili jsme se fanoušky dostat na naší stranu. Jsem jim vděčný za to, že nás podporovali až do konce, hnali nás, ale zklamali jsme je. Nedivím se, že na konci pískali, byli nespokojení. Já bych na sebe, na nás, taky pískal, protože ztratit vedení 3:0 je hrozné.“

„Z trochou nadsázky jsme mohli mít v tuhle chvíli patnáct bodů, protože měli na to všech pět dosavadních zápasů vyhrát. Místo toho máme čtyři remízy.“

„Nemyslím si, že bychom na tom byli fyzicky špatně, protože v předchozích zápasech jsme naběhali více než soupeře. Myslím, že máme dostatečně zkušený tým na to, abychom zápasy zvládli. Nevidím důvod, proč bychom měli být z něčeho nervózní a takhle ztrácet zápasy. Snažím se na to přijít, ale netuším, co se děje,“ dodal Václav.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/nejhorsi-zapas-kariery-19181.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5aaae8577151d Previous post Depeche Mode live in Simon Bolivar Park, Bogota – Colombia (16.03.2018)
Next post Depeche Mode live in Lima – Peru (18.03.2018)