25. 5. 2024
Pexels Ono Kosuki 5974038

V Hradci Králové se slavnostně spustí nejmodernější plně robotizovaná nábytkářská linka

Hradec Králové – V areálu společnosti KXN CZ, s.r.o. v Plotištích se 18.dubna 2024  ve 13:00 za účasti médií a osobností slavnostně spustí nová unikátní plně robotizovaná linka na zakázkovou výrobu nábytku. Tato linka italské provenience je v rámci Střední Evropy první svého typu a představuje významný krok vpřed v oblasti průmyslové automatizace a digitalizace průmyslu 4.0.

„Plná robotizace a automatizace zakázkové výroby nábytku je patrně největší výzvou pro dodavatele průmyslových technologií. Zatímco v automotive segmentu, nebo sériové nábytkářské výrobě se výroba automatizuje již řadu let, naše nová linka je zcela unikátní a neváhal bych jí označit za nejmodernější i v rámci celého evropského kontinentu,“ komentuje jednatel společnosti Ing. Zdeněk Kotek.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Nová výrobní linka, která je výsledkem několikaletého vývoje a investic, kombinuje nejmodernější robotické technologie s pokročilými algoritmy pro návrh a výrobu nábytku. Díky této inovaci bude KXN CZ, s.r.o. schopna nabízet svým zákazníkům z veřejného i soukromého sektoru vysoce kvalitní nábytek na míru s výrazně kratšími dodacími lhůtami. Díky vysoké efektivitě a přesnosti robotů dojde dále k výraznému snížení odpadu z materiálů, což bude mít pozitivní dopad na životní prostředí.

Img 4388


O společnosti KXN CZ, s.r.o.:

KXN CZ, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející ryze česká společnost založená v roce 2010. Specializací firmy jsou komplexní dodávky pro vzdělávací instituce, odborné učebny, firemní i soukromé interiéry. Společnost KXN CZ, s.r.o je členem Asociace českých nábytkářů a držitelem certifikátu „Česká kvalita nábytek“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Img 5543 Previous post Hradecké volejbalistky čeká dvojutkání s týmem TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Vulture 2553075 1280 Next post Zoo Liberec získala do chovu supy africké – jedny z nejohroženějších supů světa. Aktuálně je jedinou zahradou v Česku, která je chová