25. 5. 2024
Travisscott 1200x630

UTOPIA v Praze: Travis Scott přichází

Praha – Po úspěšném severoamerickém turné UTOPIA – Circus Maximus Tour 2023 a rekordním albu UTOPIA, které doslova trhá hudební rekordy, se Travis Scott chystá rozšířit své hudební horizonty. Letos v létě přinese svou show do Evropy, kde se uskuteční 12 koncertů v arénách a na stadionech, včetně jeho prvního vystoupení v České republice.

Travis Scott, klíčová postava současné populární hudby, se může pochlubit 49 miliony prodaných alb pouze v USA, čtyřmi prvními místy v americké hitparádě Billboard Hot 100 a mnoha oceněními, včetně osmi nominací na ceny Grammy. Své umělecké postavení si vybudoval po boku velikánů jako Kanye West, Kendrick Lamar nebo Beyoncé.

Jeho nejnovější album UTOPIA představuje špičku hiphopové scény s hostujícími jmény jako Drake, Playboi Carti, Beyoncé, The Weeknd, Yung Lean, Young Thug, Kid Cudi, SZA a James Blake. Album, na jehož produkci se podílelo přes 21 producentů, nabízí devatenáct skladeb, které jsou opojným mixem ambientních experimentů, překvapivých beatů a úchvatné orchestrace. UTOPIA se stalo nejprodávanějším hiphopovým albem roku 2023, čtyři týdny po sobě se drželo na prvním místě v žebříčku Billboard Top 200 a celosvětově nasbíralo přes 50 miliard streamů. Spotify album označilo za nejstreamovanější v prvním týdnu roku 2023 a Apple Music potvrdilo největší počet streamů alba v první den roku 2023.

Koncert v Praze se uskuteční 18.7.2024v O2 areně. Vstupenky na koncert a další informace můžete ujistit ZDE


O Travisi Scottovi:

Travis Scott, rodák z Houstonu, je nejen lídrem v hudbě, ale také v módě, kultuře a dalších oblastech. Jako diamantový umělec, osmkrát nominovaný na cenu GRAMMY®, návrhář, ikona stylu, herec, producent a zakladatel nahrávací společnosti Cactus Jack, změnil směr hip-hopu řadou průlomových alb a kroků, které vedou ke konverzaci. Travis se snaží vrátit zpět do komunity a založil nadaci Cactus Jack Foundation jako 501(c)3, jejímž posláním je podporovat houstonskou mládež prostřednictvím sbírek hraček, stipendijních programů pro studenty vysokých škol HBCU a uspokojování výdajů na vzdělání a tvůrčí úsilí.

Jeho koncertní vystoupení Circus Maximus je dle očekávání velkým a nezapomenutelným zážitkem. Kulisy připomínající římské Forum Romanum, pyrotechnické efekty a dynamický Travis Scott ve skvělé formě – to vše slibuje nezapomenutelný hudební zážitek. Pokud hledáte důvod, proč se na koncert vydat, měli byste vědět, že vás čeká naprostá špička hudby, která hýbe světem.

A pokud vám tohle nestačí, máte možnost vidět v akci člověka, který od roku 2017 do roku 2022 spolupracoval na více než jedenadvaceti modelech sportovní obuvi s firmami jako Helmut Lang, Nike, Air Jordan nebo Dior. Travis Scott je bezpochyby multifacetední talent, který stojí za to sledovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8398becd 3bc5 4b11 Aec7 9fd0d2f841f2 Previous post Dramatické páté utkání semifinále Kooperativa NBL v ústecké hale zastínilo zranění Jordana Ogundirana
Foto 1 Z09 3409 Export Next post Primatoložka Jane Goodall a její významná návštěva v Zoo Praha