Zhruba 200 diváků sledovalo třetí zápas série play off kdy proti sobě v extralize juniorů nastoupila družstva Mountfield HK a BK Mladá Boleslav. Hradečtí si na domácí půdu přivezli z Mladé Boleslavi ze série dvě vítězství, tak chtěli utrhnout třetí před domácím publikem, což se bohužel nepodařilo a o vítězství hostů rozhodl gól z 59 minuty.

Zelené vlasy hráčů z Mladé Boleslavi a klubové barvy na tvářích Mountfield HK burcovaly k pořádnému výkonu. První třetina přinesla hned po několika vteřinách vyloučení hráče Mladé Boleslavi, ale hradečtí bohužel přesilovou hru nevyužili. První dějství přineslo velmi aktivní hokej obou mužstev s hrou nahoru a dolů. Domácí hráči se snažili ostřelovat brankáře Kroftu z každé pozice. Nejen první třetině dominoval velmi razantní výkon hlavního rozhodčího, který se snažil mít otěže zápasu pevně pod kontrolou. V prvním dějství branka nepadla.

Druhá třetina přinesla o poznání nervóznější hokej a udělených mnoho trestných minut. První gól padl v čase 26:36 minut a to do branky domácích, prosadil se mladoboleslavský Dušan Kerda. Domácí odpověděli gólovou trefou v čase 29:01 minut  z hokejky  Martina Štohanzla. Další gól ze strany mladoboleslavských padl v jejich početní výhodě v čase 32:48 minut a postaral se o něj Krejčík. V čase 34:07 minut dostal za hrubý faul – seknutí do rozkroku hráč číslo 10 z Mountfiled HK Pažourek test 5 minut + vyloučení do konce utkání. Pětiminutovou početní výhodu mladoboleslavští nevyužili.

Třetí třetina přinesla velmi nervózní hokej. Vyrovnávací gól domácích padl v jejich početní výhodě v čase 45:06 minut a jeho autorem byl Štěpán Havránek. Hned po vstřeleném gólu bylo nutné vyměnit branku hostí z důvodu trhliny v síťce, že by to zapříčinila tak tvrdá ráda hráče Havránka s vyrovnávacím gólem ? V čase 54:07 minut se domácí brankář Daniel Dvořák nechtěně,ale velmi nepříjemně srazil s protihráčem Janem Dvořákem, několik minut potřeboval na postavení se zpět do branky. Rozhodující moment utkání přišel v čase 58:15 minut, kdy vítězný gól Mladé Boleslavi vstřelil Ondřej Najman.

Utkání pokračuje zítra již čtvrtým zápasem opět v Hradci Králové a to od 18:00 hodin.