25. 5. 2024
Tlusty Jiri Trener.l

Trenérský štáb Rytířů rozšiřuje Jiří Tlustý. U týmu zůstane do konce sezony!

Uzávěrka hráčských přestupů již proběhla, na trenéry se však nevztahuje. „Jsme rádi, že jsme se s Tlusťochem domluvili do konce sezony. Nově se tak stává součástí trenérského štábu. Jde o bývalého velmi zkušeného hokejistu, který dlouhá léta působil v NHL. Věříme, že nám jeho zkušenosti pomohou,“ vítá Jiřího Tlustého znovu na Kladně majitel Rytířů Jaromír Jágr.

Bývalý útočník Kladna, Toronta, Caroliny či New Jersey bude stát na střídačce už v pátek, kdy čeká kladenský tým zápas sezony proti Pardubicím. „Moje úloha má být taková, že bych měl dohlížet na to, aby se dodržovaly herní detaily, na kterých pracujeme na tréninku. V této fázi sezony to bude důležité. Stejně tak bych měl klukům přinést nové povzbuzení a nový impuls,“ říká Tlustý.

Třináctka draftu do NHL z roku 2006 se na Kladno vrací poprvé od sezony 2012/13. Tehdy patřil Jiří Tlustý k oporám Kladna během výluky nejslavnější ligy světa. „Extraligu tady chceme za každou cenu udržet. S Jardou víme, že kluci mají vůli a pracují dobře, jen musíme klást důraz na určité věci,“ pokračuje.

Všechny fanoušky asi napadne, jestli Jiřího Tlustého nebude omezovat u kladenského hokeje role experta v O2 TV. Jak to tedy je? „V pátek přenos nemám,“ směje se. „S Rytíři absolvuji všechny zápasy krom Sparty. Toto utkání totiž budu komentovat, takže to bude jediná výjimka, kdy nebudu stát na střídačce,“ dodává Tlustý s tím, že se takto dohodly všechny strany.

zdroj: http://www.rytirikladno.cz/cz/trenersky-stab-rytiru-rozsiruje-jiri-tlusty-u-tymu-zustane-do-konce-sezony?yy=0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Money 2724235 1280 Previous post Kraj letos zainvestuje do čtyř sociálních zařízení více jak 460 milionů korun
Dsc 1514 Next post Domov pro seniory v Pilníkově navýšil přístavbou kapacitu o osm sociálních lůžek