21.11.2019 pořádá Trendy Leaders ve spolupráci s Fakultou informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové konferenci pro studenty a odbornou veřejnost s názvem Trendy Leaders Summit.

Smyslem této akce je představit posluchačům názory osobností na současné a budoucí trendy v jejich oboru i osobní zkušenost, jak trendy určovat a ideálně, jak být užitečným trendům kvalitním.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 21. listopadu 2019 v čase 11:00 až 16:00 hodin. ve velké aule Univerzity Hradec Králové.

Na Trendy Leaders Summit 2019 vystoupí:

PETR PAVEL – Armádní generál, který dosáhl nejvyšší vojenské funkce v české historii, stal se předsedou vojenského výboru NATO.

Petr Pavel je generál Armády České republiky, který do roku 2018 působil jako předseda vojenského výboru NATO, vykonával nejvyšší vojenskou funkci Severoatlantické aliance a za dobu svého působení v armádě prošel také nejvýznamnější vojenskou funkcí náčelníka Generálního štábu AČR.

Petr Pavel se od roku 1993 účastní zahraničních misí a můžete se o něm dočíst, že se jedná o přemýšlivého generála a skvělého diplomata. V roce 2018 ukončil své více než čtyři desetiletí trvající působení v československé a české armádě.

VÁCLAV NOVÁK – Nejslavnější český krizový manažer a nejbohatší učitel

Užijte si vyučovací hodinu s nejbohatším učitelem v ČR a především s inspirativní osobností českého managementu. Václav Novák nám svým příjemným způsobem jistě dá lekci z úspěšného byznysu, ale i z aktivního přístupu k životu.

Forbes: ,,Václav Novák zachránil ocelářské Vítkovice, restrukturalizoval ČSA, letos prodal vlastní firmu za více než miliardu. Z emigranta, který učil v kanadské rezervaci Indiány matematiku se stal nejbohatší učitel v důchodu.”

Václav Novák je absolventem Karlovy Univerzity v Praze. MBA získal na University of Phoenix. Ve své praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu a je spoluzakladatelem M.I.Moran, a. s. Celkem pracoval na více než 20 projektech, které významně vstoupily do historie českého byznysu a krizového managementu.

JIŘÍ JEŽEK – Nejúspěšnější český paralympijský sportovec a mistr světa v cyklistice

V dětství přišel při autonehodě o pravou nohu pod kolenem. To mu ovšem nezabránilo splnit si svůj sen a stát se profesionálním sportovcem.

První paralympijská vítězství získal jako naprostý amatér. Do profesionální sféry se probojoval až v roce 2004 před Olympijskými hrami v Athénách.Za svou sportovní kariéru získal šest zlatých, čtyři stříbrné a jednu bronzovou medaili a je (zatím) stále nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie.

V roce 2017 ukončil sportovní kariéru a v současné době naplno působí jako inspirativní a motivační řečník.Spolu s manželkou se věnují charitativním projektům a jeho sportovní a životní příběh sepsal do autobiografické knihy nesoucí název Frajer.

JIŘÍ KASTNER – Nejpřísnější kouč a mentální trenér vrcholových sportovců. Mentor obchodních týmů i firemních managementů.

Již přes dvacet let se zabývá Psychologií výkonu, pracuje s psychikou a emocemi v managementu, byznysu, vrcholovém sportu a dalších oborech. S úspěchem realizuje odborné přednášky pro firmy, širokou veřejnost a univerzity. Sám je absolventem Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové.

Jiří Kastner je zakladatelem několika vzdělávacích metodik v oblasti psychiky a práce s emocemi, mezi něž patří InnerPowerTraining nebo DeepENERGY. Pro svou práci s jednotlivci i týmy využívá také techniky pro změny vzorců myšlení a chování, např. #WINcode a BodyMindTraining.

Je velkým zastáncem profesionality a pravidelného tréninku psychiky, z čehož vyplývá jeho spolupráce s pedagogy a odborníky v českém školství na zařazení Emoční výchovy do českého vzdělávacího systému.

Přihlášení na akci: https://www.trendy-leaders.com/rezervace