21. 2. 2024
20181029 174744

Trendy Business 2018 na Univerzitě Hradec Králové

Baví nás business, firemní management a příběhy firem, jejich produktů, ale i stories vzniku jejich webů, marketingové strategie a vše do čeho firmy vkládají svou invenci a snahu být součástí a nebo dokonce určovat TRENDY v byznysu.

  • uslyšíte zajímavé příběhy a TRENDY FIREM,
  • názor odborníků na aktuální i budoucí TRENDY v českém byznysu,
    proč SMART cíle odeznívají?
  • jak využívat v managementu psychologii výkonu?
  • jaké firmy budou atraktivní v blízké budoucnosti?
  • jaký TYP manažerů už NEMÁ ŠANCI na úspěch / není TRENDY?
  • jaké TRENDY BUSINESSU a firemního managementu je škoda, že jsme zapomněli ?
  • jaké aktivity firemního managementu budou v budoucnu konkurenční výhodou ?
  • jak se ČESKÁ NÁTURA projevuje ve firemním managementu?

Konference se uskuteční 27. listopadu  v čase 10:00 hod. – 13:00 hod. v hlavní aule Univerzity Hradec Králové. Více nám o chystané konferenci za UHK sdělila Michaela Jirková a hlavní pořadatel akce mentor, lektor v oboru psychologie a efektivita výkonu jednotlivců a týmů v jedné osobě Jiří Kastner.

“Rozhodli jsme se konferenci na příbězích, protože jednak věřím, že to lidi  baví formou příběhů a hlavně je tam to co je důležité, začátek, průběh a jakási vize na konec. Budeme tady mít několik firem jako například jsou PRIM a PETROF, zástupci firem odvyprávějí svůj příběh, trendy, aktuální pohled ze strany klientů a další zajímavé informace. všichni se mohou těšit na příběhy, které by mohli nejen motivovat, ale také inspirovat a dát tak trošku návod jak uspět v dnešním světě, který je plný trendů.”  Vyčerpávajícím způsobem informuje charismatický Jiří Kastner.

Za Univerzitu Hradec Králové nám Michaela Jirková sdělila: “Jirka Kastner přednáší na mnoha univerzitách po celé České republice, ale jako typický patriot Hradce Králové nejraději přednáší na naší hradecké univerzitě. Vloni jsme tady uspořádali skvělou přednášku pod názvem “MY REVOLUTION”, která měla neskutečný úspěch a rádi bychom ho zopakovali”.

Na konferenci vystoupí také Milan Zelený – Česko-americký ekonom, obor produktivita práce, teorie řízení. Již několik let je Milan Zelený na prvním místě nejcitovanějších českých ekonomů a jeho názory ovlivňují fungování firemních managementů po celém světě. Působí jako globální profesor systémů řízení a propagátor Soustavy řízení Baťa. Je zastáncem kapitalismu svobodného (nikoli volného) trhu!.Jako Professor of Management Systems na Fordham University v New Yorku, se specializuje v oblastech strategie, řízení znalostí, Soustavy řízení Baťa, multikriteriálního rozhodování, produktivity práce a systémů podnikového řízení. Působí také na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, Xidian University v Xi’an v Číně a mnoha dalších. Milan Zelený je autorem přes 500 odborných publikací (v angličtině) a přes 600 esejů, povídek, populárních a novinových článků (mnohé i v češtině). Je zakladatel a šéfredaktor časopisu Human Systems Management (přes 33 let), člen desítky redakčních rad mezinárodních časopisů. Milan Zelený je autorem řady knih, např. Multiple Criteria Decision Making, Human Systems Management, Linear Multiobjective Programming, Autopoiesis: A Theory of Living Organization, Ještě je čas, Cesty k úspěchu, Hledání vlastní cesty, Neučte se z vlastních chyb, Všechno bude jinak, To vám byl divný svět, a dalších.

[ABTM id=18133]

[ABTM id=11708]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Screenshot From 2018 11 01 16 35 47 Previous post Dědo, ty se bojíš bouřky? Výjimečně úspěšný video spot se snaží naučit Čechy nosit kvítky vlčího máku
Sokol Hradec Králové 1 Next post V ŽBL zvítězily Hradecké Lvice v dramatickém zápase KP Brno 78:74