22. 4. 2024
Taxis 2022 Infografika (1)

Trasa a překážky kopírující legendární dostih aneb To bude jízda

Pardubice – Velká pardubická je jenom jedna, stejně jako je pouze jeden závod Taxis Gladiator Race. V sobotu 3.12.se o tom můžete přesvědčit na vlastní kůži. Je skvělé, že se opět podařilo domluvit na spolupráci s dostihovým spolkem  a že se  unikátní prostor  pardubického závodiště otevře další skupině sportovních nadšenců . Můžeme  už teď slíbit, že to bude zážitek, který bude stát za to a je jedno zda přijedete v roli diváka, nebo se rovnou vydáte na trať, jako pravý Gladiator.

Kromě hlavního závodu na 6900 metrů, rámcově kopírujícího trať Velké pardubické s více než třiceti překážkami, zahrnuje i noční závod a závod pro děti. Legendární prostředí světoznámého dostihu Velká pardubická jsou kulisy, do kterých se opět vrací dnes již  legendární Taxis Gladiator Race. Rozhodně to nebude tuctový závod, už jen proto, že tu není jediný metr zpevněného povrchu, překonává se oranice, jsou tu těžké pasáže z kurzu dostihu a navíc jedinečné „gladiatorské“ překážky. Tuhle kombinaci prostě jinde nenajdete. A že to bude závod populární, dokládá i velké množství registrací.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Pro návštěvníky je I tentokrát připraven bohatý doprovodný program v podobě tradiční warm-up zóny, tejpovací a regenerační stan, soutěže pro nejmenší, partnerské prodejní akce, tradiční noční barevná show. Určitě se máte na co těšit.

Odkaz na FB událost:  https://www.facebook.com/events/1098541857586207

Registrace zde: https://www.gladiatorrace.cz/taxis/registrace.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Img 0852 Previous post Oslava 25 let od Nagana v O2 areně aneb souboj českých a slovenských hokejových legend
Domov Pro Seniory S Komplexnimi Sluzbami V Arealu Nemocnice Opocno Next post Stavbou roku 2022 Královéhradeckého kraje se stal domov pro seniory v Opočně