13. 6. 2024
Cimg 0132

Support Lesbiens budou jedním z hudebních hostů letošních Kryštof kempů

Letošní Kryštof Kempy, které se ponesou v duchu filmu, zavítají celkem do osmi měst. Support Lesbiens se představení na všech koncertních zastávkách. Sedm z nich již hlásí beznadějně vyprodáno a vstupenky lze v tuto chvíli zakoupit jen do Liberce.

“Před rokem, kdy jsem pozval Richarda na náš neveřejný křest alba Glow do pražského klubu Doupě, tak jsem tenkrát netušil, že to může rozhodnout o tom, že si nás pozve jako jednoho z hostů na svoje Kempy. Já i kluci si toho moc vážíme, protože bez diskuze tato akce patří k tomu nejlepšímu, co letní festivalová sezóna v ČR nabízí. Líbí se mi i koncept těchto putovních festivalů, takže se opravdu těším” říká Hynek Toman.

Supporti zároveň chystají zařadit do svého festivalového setlistu, vedle největších hitů kapely, i pár nových songů, na kterých již intenzivně pracují. 

“Po loňské sezóně, kdy se nám dostalo naprosto skvělých reakcí od publika, se nemůžu dočkat, až zahrajeme fanouškům novou, svěží tvorbu. Tenhle rok se prostě cítíme ve vrcholné formě a já osobně plánuji předvést svůj doposud nejlepší pódiový výkon” dodává s úsměvem zpěvák kapely Dušan Marko.

 

Rozpis Kryštof Kempů:

4.7. Náměšť na Hané

11.7. Hukvaldy

18.7. Strážnice

25.7. Svojšice u Přelouče

8.8. Liberec

15.8. Konopiště

22.8. Loket 

29.8. Plzeň

Více informací na https://www.supportlesbiens.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hit Kariéra1 Previous post Již po dvanácté v řadě se na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové konal veletrh pracovních příležitostí s názvem HIT kariéra
Screenshot 7 Next post FC Hradec Králové pořádal tiskovou konferenci před zahájením jarní části Fortuna: Národní ligy