25. 5. 2024
Unnamed

Stadion je kompletně uzavřen. Kladno nahradí v extralize Budějovice, rozlučka s fanoušky nebude

Situace se v České republice kvůli koronaviru mění každým dnem. Celá věc nepříjemně ovlivňuje i oblast sportu. Výkonný výbor ČSLH rozhodl o tom, že se ke 12. březnu ruší všechny zápasy mládežnických kategorií. Zároveň bylo rozhodnuto o tom, že i přes předčasné ukončení letošního ročníku Chance ligy nahradí kladenské Rytíře v nadcházející sezoně České Budějovice. Kladenský stadion je až do odvolání pro všechny uzavřen, vstup je možný jen pro personál.

Výkonný výbor ČSLH rozhodl, že všechny jím řízené mládežnické soutěže – juniorské, mládežnické i žákovské – jsou s okamžitou platností ukončeny. Krajským a okresním výkonným výborům ČSLH uložil, aby stejně postupovaly v případě soutěží, které řídí ve vlastní působnosti.

Na kladenském ČEZ stadionu od 12. března platí zákaz všech návštěv na stadionu. Nebudou se konat žádné tréninky, ruší se také krasobruslení, platí konec sezony veřejného bruslení a na stadion nebudou mít přístup ani rekreační hokejisté, kteří si plochu pronajali nebo si ji plánují pronajmout.

Na stadion smí až do odvolání jen personál, vstup není možný ani do kabin.

Místo Kladna budou v extralize České Budějovice

Výkonný výbor ČSLH rozhodl o ukončení předkola play off a play off Chance ligy s tím, že soutěž nebude pokračovat a postupujícím do nejvyšší soutěže se stává vítěz základní části HC Motor České Budějovice. Uvedené řešení podpořilo na včerejší schůzce 7 z 10 účastníků vyřazovací části soutěže, tj. více než dvoutřetinová většina.

Tím pádem budou Rytíři s jistotou v příští sezoně působit v Chance lize, což bylo v posledních hodinách velmi diskutované téma mezi fanoušky, které má po dnešku oficiální závěr.

Ruší se i rozlučka pro fanoušky

„Společně s Rebuy Stars Casinem jsme plánovai tradiční posezonní rozlučku s fanoušky a autogramiádu. Ta měla proběhnout příští týden, ale kvůli situaci spojené s koronavirem jsme museli tuto akci zrušit. Každoroční aukci hrané sady dresů momentálně řešíme a s největší pravděpodobností proběhne online. Fanoušky budeme v horizontu dní podrobně informovat,“ říká tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

zdroj: http://www.rytirikladno.cz/cz/hokejova-sezona-konci-i-mladeznickym-kategoriim-kladno-nahradi-v-extralize-ceske-budejovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Corona 4916954 1280 Previous post Koronavirus se šíří vzduchem! Čištění vzduchu je důležitým krokem k ochraně veřejných vnitřních prostor
Screenshot 2 Next post Mladá samice obohatila stádo nosorožců bílých jižních ve dvorském safari parku