23. 5. 2024
Image Proxy

Sledujte Klicperovo divadlo v projektu Vitamín D už dnes!

Klicperovo divadlo se zapojilo do velkého projektu Vitamín D aneb Divadla spolu!, ve kterém se spojili divadelníci z nejrůznějších koutů celé republiky. Třináct divadelních souborů od Chebu až po Ostravu mělo za úkol během pouhých 72 hodin vytvořit a natočit inscenaci v délce 10 – 15 minut. Téma bylo pro všechna divadla společné, každé si ale s úkolem poradilo po svém a vzniklo tak 13 zcela odlišných inscenací.

V Klicperově divadle se do přípravy a natáčení zapojilo doslova celé divadlo – kromě uměleckého souboru i všichni rekvizitáři, kulisáci, zvukaři, osvětlovači, garderobiérky, vlásenkářky, krejčové i dílny. Závěrečné titulky čítají 50 osob a jednoho psa.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Hradec Králové – Zpravodajství.

Výsledky adrenalinového maratonu budou odvysílány v neděli 9. května 2021 v 18:00 v mimořádném přímém přenosu z Divadla F. X. Šaldy v Liberci na YouTube kanálu Vitamín D, přenos bude zároveň možné sledovat i na webových stránkách Klicperova divadla.

Přestože projekt primárně není soutěžní, diváci se budou moci zapojit do hlasování o tom, která inscenace je nejvíce zaujala. “Věříme, že váš hlas bude patřit nám,” vyzývají své diváky hradečtí divadelníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jizbice 2 Previous post Od pondělí bude zahájena rekonstrukce a výstavba nové kanalizace v Jizbici u Náchoda
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1 Next post Z AHL přes EBEL do Hradce. Ofenzívu vyztuží Colton Hargrove