22. 4. 2024
287126886 1464537730627050 5915482351012894757 N

SKOK do života chystá 4. ročník promítání letního kina BIOGRAF u dvou přátel

Hradec Králové – SKOK do života připravil program 4. ročníku promítání letních kin na Pivovarském náměstí. Začíná 7. července a každý čtvrtek od 20:00 (až do 1. září) nabízí kromě filmů i zajímavý doprovodný program. Obecně prospěšná společnost SKOK do života poskytuje 4 sociální služby pro dospělé s mentálním a kombinovaným postižením na Hradecku a provozuje chráněnou dílnu a sociální podnik. Po náročném období v pandemii se společnost znovu rozbíhá před plánovanými velkými skoky.

Jedním z nich je i promítání letního kina BIOGRAF u dvou přátel. Každý letní čtvrtek čeká návštěvníky kromě promítání i bohatý program (např. koncert, přehlídka módy, volejbalová exhibice, přehlídka aut aj.).

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

„Letos sice bude kvůli autorským právům promítání zpoplatněno, v ceně však bude zahrnut i další program, např. víno od vinařství VICAN (v případě prvních tří večerů, kdy se budou promítat BOBULE 1-3),“ láká na tuto letní akci ředitelka společnosti Kateřina Drábková Bíbusová a dodává:Občerstvení, pochutiny a nápoje opět nabídne náš sociální podnik BISTRO u dvou přátel zaměstnávající osoby s mentálním postižením. Další novinkou SKOKU do života je spuštění e-shopu, kde budeme prodávat výrobky chráněné dílny LADÍLNA,“ avizuje.

Zajímavým produktem v nabídce je nyní lehátko. Jeho koupí si lze zajistit pohodlné sezení během promítání BIOGRAFu u dvou přátel a zároveň tuto aktivitu podpořit.

BIOGRAF u dvou přátel: https://www.skokdozivota.cz/biograf-program/

E-shop (lehátko): https://ladilna.skokdozivota.cz/

Fb události (jednotlivá promítání): https://www.facebook.com/skokdozivotahk/events

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Detail Previous post Za nový parkovací dům v náchodské nemocnici kraj zaplatil 47 milionů
Nemocnic Broumov (1) Next post Stavební práce v broumovské nemocnici skončily