22. 4. 2024
150978745 4441647405850806 7457400687396630710 O

Seun Egbewole je hráčem Votroků

Nejnovější, dopředu avizovanou novou tváří v dresu FC Hradec Králové, se stal Seun Egbewole. Devatenáctiletý Nigerijec přichází na hostování s opcí na další působení v klubu. Na přelomu ledna a února zaujal v Hradci na testech natolik, že si zasloužil smlouvu. Dres Votroků může na jaře oblékat devatenáctiletý Nigerijec Seun Egbewole, který přichází na hostování s opcí na přestup.
„Seun je dlouhodobě sledovaný hráč z akademie v Lagosu, dostal se k nám na doporučení agentury,“ přibližuje okolnosti jeho příchodu sportovní ředitel Jiří Sabou. „Bereme v úvahu, že je poprvé mimo Nigérii, poprvé v životě letěl, poprvé viděl sníh. I tak v něm vidíme potenciál, stejně jako Miloš Vučić přichází zdarma.“

Poté, co se podařilo vyřešit veškerou administrativu s nigerijskou stranou, představuje se tedy Egbewole mezi Votroky. Přichází jako hráč, který může být prospěšný hned, ale hlavně v budoucnosti. „Prošel akademií a je vidět, že si s míčem tyká. Je v něčem rozdílový, v soubojích jeden na jednoho je excelentní. Pokud jde o taktiku a sehranost, tam jsou ještě rezervy. Ale věřím, že by mohl být pro soupeře neznámou a pro nás přínosem,“ charakterizuje novou tvář hlavní trenér Zdenko Frťala.

zdroj: https://www.fchk.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Collage (2) Previous post Štrúdly z celého Česka podpoří jabloň, která se může stát Evropským stromem roku
Collage Next post Labská stezka loni trhala rekordy