22. 4. 2024
Mic Ac Spa.......

Šestnáctka převálcovala Liberec 4:0

Sparťanský dorost do 16 let hostil v Tréninkovém centru na Strahově tým Slovanu Liberec, se kterým na podzim sparťané prohráli jediný zápas.

Do prvního poločasu se vrhly oba týmy s velkou energií. Mezi sparťany fungovala velice dobrá komunikace a souhra, která postupně u soupeřů přestávala. Již v šestnácté minutě vstřelil branku Suchomel a šance pro Spartu se začaly jen hrnout.

Do druhého poločasu za stavu 1:0 pro domácí vstoupil Liberec velice nabuzeně, nicméně hned v první minutě zvýšil Žížala skóre na 2:0, což u hostů způsobilo jistou apatii. Té opět využili domácí a hned vzápětí navýšil Sejk na 3:0. Sparťané už Liberci nedali šanci. Posledním gólem 2. poločasu zvýšil Šilhart na 4:0, což byl i konečný výsledek zápasu.

Trenér Pavel Čunát po zápase:

“Samozřejmě jsme rádi, že jsme první ukání proti velmi silnému soupeři zvládli, s Libercem jsme na podzim prohráli jediné utkání v soutěži, takže jsme se dobře nachystali a to, si myslím, bylo vidět i na hřišti. V první půli jsme měli dobré pasáže, ale i hluchá místa. O poločase jsme si řekli, co nám nefungovalo a druhá půle byla jednoznačně na naší straně. Přidali jsme další góly a troufám si říct, že jsme dominovali. V podstatě jsme soupeře do ničeho nepustili, nemuseli jsme řešit žádnou situaci, kde by to hrozilo gólem”.

AC Sparta Praha U16 – FC Slovan Liberec 4:0 (1:0)

Branka: 16. Suchomel, 41. Žížala, 48. Sejk, 64. Šilhart. Rozhodčí: Gunitš – Andras, Chrenko.

Sparta: Babka – Rydval, Krajinský, Suchomel (57. Novák), Žížala (65. Schánělec), Freisinger (C), Holoubek (41. Lukavský), Borkovec, Šilhart (70. Schindler), Dolejš, Sejk.

Liberec: Čamrda – Lochman, Černický, Bulejko, Drobný, Špinka (41. Málek), Yuzvak (53. Hejl), Janouš, Knobloch (C), Müller, Pokorný.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/mladez/sestnactka-prevalcovala-liberec-40-19222.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bob Bryan Previous post Bratři Bryanovi v Miami dosáhli na neuvěřitelný 115. deblový titul
47224 Dkk 9382 Next post Juniorka zvítězila nad Plzní 1:0