19. 5. 2024
Screenshot 3

Rytíři, Knights Foundation a Olga Lounová v kladenské nemocnici. Zdravotníkům předali roušky!

Kladno drží při sobě! V nelehké době, ve které se vše točí kolem pandemie koronaviru, si lidé pomáhají, jak jen mohou. Ani Rytířům a její nadaci Knights Foundation není aktuální situace lhostejná a chtějí pomáhat. I proto vyrazili znovu do Oblastní nemocnice Kladno, aby podpořili pracovníky z první linie rouškami s nadačním logem, další ochranu obličeje z dílny hokejového klubu by měli obdržet i policisté a možnost dostanou i fanoušci.

Už na konci března odvezli zástupci klubu do kladenské nemocnice sušenky a další dobroty z klubové družiny „klubík“, která je kvůli vynucenému volnu ve školách i na sportovištích uzavřena. V tomto týdnu zajeli Rytíři do nemocnice znovu, tentokrát s dodávkou roušek s logem nadačního fondu Knights Foundation. Předání se zúčastnila i zpěvačka Olga Lounová, která natočila nemocnici video a pro všechny potřebné nakoupila ovoce a dodala jim svou pozitivní energii.

[su_youtube url=”https://youtu.be/k1uCUEuuI_4″]

„Jsem rád, že jsme měli možnost vše spojit s Olgou, je to neskutečná optimistka, ze které energie přímo sálá a to je v této těžké době velmi potřebné,“ řekl zakladatel nadačního fondu Knights Foundation Adam Soukup.

Díky skvělé spolupráci s provozovatelem fanshopu – firmou Atletico, nechali Rytíři vyrobit 500 kusů zmíněných bílých roušek. Ty teď budete moci vidět na kladenských zdravotnících, kterým bylo předáno 200 kusů. Další stovka roušek bude předána kladenským policistům a strážníkům a se zbytkem má klub také své úmysly, o kterých se fanoušci v brzké době dozví více.

[su_youtube url=”https://youtu.be/7kTRCr_mBB8″]

„Získat ji bude moci kdokoliv. Jak? To si nechám zatím pro sebe, ale je to jen otázka pár dní, kdy se vše dozvíte,“ doplnil Soukup s tím, aby byli kladenští fanoušci ve střehu. Ve výrobě je už i černá varianta s logem klubové nadace a ve fanshopu jsou k dispozici i roušky s čistě klubovým logem. Vybrat si můžete hned z několika variant – podívejte se ZDE.

zdroj: http://www.rytirikladno.cz/cz/rytiri-knights-foundation-a-olga-lounova-byli-v-kladenske-nemocnici-zdravotnikum-predali-rousky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ministerstvo Práce A Sociálních Věcí Logo Previous post Kvůli výpadku příjmu nemáte na jídlo a bydlení, ale na dávky hmotné nouze nedosáhnete? Můžete požádat o MOP
Hands 2847508 1280 Next post Do dětských domovů míří velikonoční dárek za 1,7 milionu korun