19. 5. 2024
Zakouti Po Oprave 1

Rekonstrukce komunikace v ulici Zákoutí v Náchodě je dokončena

Náchod – Od poloviny května probíhala rekonstrukce místní komunikace v ul. Zákoutí včetně terénních úprav přilehlého okolí, jejímž investorem je město Náchod. Povrch místní komunikace je z asfaltobetonu lemován betonovou obrubou a parkovací stání jsou ze zatravňovací dlažby. Dešťové vody jsou řešeny pomocí  vsakovacích průlehů.

Spodní část této komunikace s napojením na komunikaci Nový Svět byla řešena jako oprava. V celé délce byl odstraněn stávající povrch a provedena sanace neúnosných pokladních vrstev. Na takto připravený podklad byly položeny dvě vrstvy asfaltového betonu, úprava krajnic je částečně z asfaltového recyklátu a betonových obrub. Stávají vjezdy k nemovitostem byly předlážděny ze žulových kostek. Zhotovitelem stavebních prací na obou částech komunikace v celkové hodnotě 3,5 mil. Kč je firma STRABAG a.s., Oblast Hradec Králové.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Obyvatelům v ulici Zákoutí se tak díky realizaci nové části a opravě stávající komunikace výrazně zlepší přístup k jejich domům.

Zakoutí před opravou
Zákoutí po opravě
Zákoutí po opravě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

291068783 2028657254009006 8971274441735622066 N Previous post Fascinující dokument o dobrodružství zvířat a rostlin v pražské metropoli je k vidění v Bio Centralu
020 Next post Biograf u dvou přátel promítl Vyšehrad: Fylm a připravil i další zábavu