21. 2. 2024
Prutahvseruby Porekonstrukci3

Průtah Všeruby je po rekonstrukci

Rekonstruovaná silnice II/184 v průtahu městysu Všeruby o celkové délce 1,435 km byla slavnostně uvedena do provozu 12. prosince 2018.  

Celá stavba byla realizována na území městysu Všeruby. V rámci stavby byla provedena rekonstrukce silnice, výstavba chodníků, parkoviště, oprava kanalizačního řadu, přeložka vodovodního řádu, plynu, zařízení ČEZ, úprava svislého i vodorovného dopravního značení. Dále byly opraveny navazující úseky silnice II/184 na hranice se SRN a úsek silnice II/190 ve Všerubech v rámci opravy objízdných tras.

„Realizace stavby výrazně přispěje ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy. Zahájení stavby bylo v říjnu 2017 a úplné dokončení v listopadu 2018,” uvedl náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro dopravu Pavel Čížek, který se slavnostního zahájení osobně zúčastnil.

Stavba byla financována z rozpočtu Plzeňského kraje a městysu Všeruby. Celkové náklady pro oba investory činily 54,4 mil. korun.

Zhotovitelem stavby byla “Společnost II/184 Všeruby” pro tento projekt utvořená společnostmi EUROVIA CS, a.s. a COLAS CZ, a.s.

[ngg src=”galleries” ids=”16″ display=”basic_thumbnail”]

zdroj: http://www.plzensky-kraj.cz/cs/clanek/prutah-vseruby-je-po-rekonstrukci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhlasovani Adhr 2018 Pavel Kacer Drahoslav Ryba Petr Rychly Previous post NEJLEPŠÍ DOBROVOLNÍ HASIČI OBDRŽELI DARY ZA VÍCE JAK 2 400 000 KORUN
Image Next post Projekt „Hračkářský průmysl v Krušnohoří – dvě země – dvě cesty“