22. 4. 2024
 Dsc7869

Premiéra koncertní show The Simon & Garfunkel Story v České republice

V příštím roce se v České republice poprvé představí londýnská show o jedné z nejpopulárnějších hudebních dvojic všech dob s názvem The Simon & Garfunkel Story. Příběh slavného dua, a hlavně jejich písně, připomene živá kapela v čele s představiteli Simona a Garfunkela, o nichž britský divadelní server Theatre Weekly napsal, že „více už se originálu přiblížit nelze“.  Světově uznávaný program bude k vidění 15. 6. v brněnské Zoner BOBYHALL a 16. 6. pražském Foru Karlín.

Hudební show z londýnského West Endu viděly už statisíce diváků – na domovské scéně i ve více než 50 zemích po celém světě. Představení o dvou mladících z Queensu v New Yorku, kteří se stali nejúspěšnějším folkrockovým duem všech dob, je uznávané i hudebními kritiky. „Je to skvostný a uctivý hold dvojici, která pomohla definovat éru šedesátých let. Kromě toho je to povznášející a zábavná show. Nevydržíte sedět klidně a dojde vám, proč písně Paula Simona a harmonie, které vytvořil s Art Garfunkelem, nadchly několik generací fanoušků.“  (The Stage)

S oběma zpěváky a živou kapelou se diváci vydají do 60. let, kdy dvojice Simon & Garfunkel dosáhla největší slávy. Zazní všechny jejich hity, jako jsou „Mrs. Robinson“, „Bridge over Troubled Water“, „Homeward Bound“, „Scarborough Fair“, „The Boxer“, „The Sound of Silence“ a mnoho dalších. Hlavními představiteli jsou Sam O´Hanlon v roli Paula Simona a Charles Blyth v roli Arta Garfunkela, kteří předvádí autentické herecké i hudební výkony a jsou se skutečnými postavami téměř zaměnitelní.

trailer k představení najdete zde: 

Hudba a dobové projekce vypráví příběh mapující skromné začátky dvou spolužáků i jejich cestu k neuvěřitelným úspěchům. Simon & Garfunkel prodali přes 100 milionů alb, získali 10 cen Grammy a vstoupili do Rock’n’rollové síně slávy. Po dramatickém rozchodu v roce 1970 příběh vrcholí jejich slavným setkáním v Central Parku v roce 1981 před více než půlmilionem fanoušků. Podle zahraničních ohlasů je The Simon & Garfunkel Story „autentická a vzrušující show se skutečným respektem k hudbě i publiku, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek a ostatní se díky ní dozví mnoho nového“ (The Portsmouth News).  

Vstupenky k sezení jsou k dispozici od 4. prosince od 11 hodin v předprodejní síti Ticketportal od 890,- Kč

https://www.ticketportal.cz/event/THE-SIMON-GARFUNKEL-STORY

Více informací na http://www.thesimonandgarfunkelstory.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bakery 1868925 1280 Previous post Úspěšný program na podporu venkovských prodejen pokračuje. Kraj v dalším kole rozdělí téměř 3 miliony korun
Photo Small Zoom 3330 Next post Fakultní nemocnice Hradec Králové sjednotila přístup na pohotovost pro děti a dorost