13. 6. 2024
Misk6ova9q5cdc0eff955f49.26891797

Předpřípravka AC Sparta Praha bojovala na turnaji ve Vinoři

Sparťanská dívčí předpřípravka bojovala ve zlaté skupině MiniStar ve Vinoři.

Sparťanky se opět představily ve zlaté skupině Ministar ve Vinoři, kterou stejně jako před dvěma týdny ovládli domácí hráči z Vinoře. Děvčata dokázala z pěti utkání uhrát pouze jeden bod za remízu 2:2 proti Říčanům. Ale i v ostatních zápasech nebyly sparťanky výrazně horším týmem. Hrály aktivně a snažily se hrát dopředu, bohužel však nedokázaly využít svoje šance. Nejlepší brankářkou turnaje se stala sparťanská opora Alice Kašparová.

Komentář trenéra: „I když se nám výsledkově nedařilo a občas jsme dělali chyby při rozehrávce a obsazování, musím děvčata pochválit za bojovnost a snahu, se kterou nastoupila do všech utkání.”

Sestava: Kateřina Tlustá, Patricie Lhotská, Amálie Řídkosilová, Zuzana Milíčková, Michaela Milíčková, Gabriela Němečková, Klára Kloučková, Alice Kašparová, Anděla Bonková, Barbora Lišková.

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/predpripravka-bojovala-na-turnaji-ve-vinori-35323?fbclid=IwAR1wMQfG3pHNk0hIzENIETFjPbe85YsaZzOAxnGAJVff7b06jlqsUmByEQY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Image Previous post Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června
Bank Notes Blur Close Up 164474 Next post Podle statistik loni došlo k největšímu meziročnímu posílení průměrné mzdy od roku 2002