22. 4. 2024
Dscf3596 M

Před kytarovou legendou Walterem Troutem zahrají 4. května v Lucerna Music Baru The Bladderstones

Kapela The Bladderstones působí na české hudební scéně od roku 2014. Trio se opírá o zkušenosti dlouholetého člena skupiny Jablkoň, baskytaristy a v The Bladderstones hlavního vokalisty Johnnyho Judla, o hru vynikajícího moderního kytaristy Tomáše Frolíka a o energii bubeníka Michaela Noska, patřícího k instrumentální špičce domácího rocku i jazzu.

Blues crossoverové power trio The Bludderstones hledá tradici a osobní příběh bluesové hudby v současnosti. V roce 2014 vydali CD Bored of Love, v roce 2015 zvítězili v mezinárodní bluesové soutěži Blues aperitiv pořádané festivalem Blues Alive.  V roce 2016 získávají ocenění Bluesové ankety 2016 v kategorii Nejlepší počin na české bluesové scéně v roce 2015“, kterou uděluje BLUESMUSIC.SK, člen Evropské bluesové unie „European Blues Union“ a světové nadace „The Blues Foundation“.

V roce 2017 vydávají k pěti letům existence druhé autorské album Without Cover u labelu Indies Happy Trails a vystupují v klubech a na festivalech po celé ČR. V roce 2018 kapela navázala pravidelnou spolupráci s interprety jako jsou Will Wilde (UK), Elles Bailey (UK), Troy Redfern (UK), Sean Webster (UK) atd. a stala se tak nejvyhledávanější doprovodnou kapelou zahraničních hvězd tohoto ranku u nás. V poslední době skupina absolvovala turné ve Finsku, pravidelně koncertuje a připravuje materiál na další CD.

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodejní síti Goout.

https://goout.net/cs/koncerty/prague-international-bluenight-walter-trout/ydoaf/+vudro/

Více informací na: https://www.bladderstones.eu/ , https://www.waltertrout.com/ a http://www.livermusic.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dsc 1304 Previous post Červený Kostelec bude žít 4 dny divadlem
Viewimage Next post Kraj významně podporuje i profesionální hasiče