19. 5. 2024
Asp Fshk 0008jj Nahled

Potřebujeme stadion! Zapojte se do akce VOTROCI SOBĚ!

Současný Malšovický stadion je největším problémem hradeckého fotbalu a jeho rekonstrukce se rodí v bolestech. My, fanoušci z Hradce Králové a celého kraje, pracovníci klubu a hráči, zkrátka všichni Votroci, chceme ukázat, že těch, kteří po novém stadionu touží, není málo – proto jsme spustili akci VOTROCI SOBĚ.

Inspirovali jsme se našimi předky, kteří pořádali sbírku na Národní divadlo, nebo u klubu FC Tempo Praha, jenž podobným způsobem získal část peněz na nové hřiště. Nám nejde o peníze, nýbrž o to, abychom vyslali jasný signál – takový, ze kterého každý pochopí, že krajské město Hradec Králové nový stadion potřebuje. Chceme ukázat, že fanoušci v celém regionu po novém stánku silně touží.

V tuto chvíli nevybíráme peníze, pouze jejich závazný příslib. Ten vejde v účinnost v okamžiku předání stavby dodavateli – v tu chvíli budeme přislíbené příspěvky posílat na transparentní účet vedený městem Hradec Králové, majitelem stadionu.

Proto vyzýváme všechny fanoušky, aby se s námi zapojili do akce VOTROCI SOBĚ! Staňte se patrony části hřiště a ukažte, že stadion v Hradci chcete! Zaregistrujte se jako jednotlivec, dejte se dohromady jako rodina, spojte spoluhráče ze svého týmu nebo partu z hospody – ať je nás co nejvíc!

Podrobné informace a postup registrace: https://www.fchk.cz/votroci_sobe.asp

zdroj: https://www.fchk.cz/clanek.asp?id=Potrebujeme-stadion-Zapojte-se-do-akce-VOTROCI-SOBE-3203

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Resized 20191112 195436 2283 Previous post Martin měl den zpoždění. Přesto už posypové vozy najezdily téměř tisíc kilometrů
P1400173 Next post Mountfield HK porazil v osmifinálovém zápase Champions Hockey League německý Adler Mannheim 1:0