24. 4. 2024
Imgp5156

Podpořte Slávistky na jejich cestě za snem!

Hradec Králové – Už tento pátek se vrhnou hráčky hradecké Slávie do boje na horké palubovce u hostů a to od 19 hodin. Den poté je čeká zápas doma v Orlické kotlině na Slávii od 19 hodin. Soupeřem jim budou volejbalistky Madety České Budějovice, které se probojovaly do semifinále play-off po dramatických zápasech s Tatranem Střešovice, které dvakrát zdolaly až v tiebreaku.

Přijďte a buďte součástí vzrušující atmosféry, která bude bezpochyby panovat během play-off. Vaše podpora může být klíčová pro dosažení vytouženého cíle. A nejen to, prvních 100 fanoušků, kteří dorazí, se může těšit na speciální akci od restaurace Slávka – pivo zdarma! Vstupné je na zápas dobrovolné.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Rozhovor s trenérem TJ Slavia Hradec Králové Kamilem Mňukem:

Jak těžký oříšek vás čeká v podobě týmu z Českých Budějovic?

Soupeř z Českých Budějovic je zajímavě poskládané družstvo, mix zkušených prvoligových hráček a mladých nadějí. Postupem přes silný celek ze Střešovic prokázaly připravenost na trnitou cestu v play-off. Silné individuality jsou obě smečařky Harrisová a Ungrová na které se musíme dobře připravit a eliminovat jejich útočnou sílu.

Kudy by měla vést cesta za hradeckým vítězstvím?

Naše cesta vede přes plně koncentrovaný, sebevědomý výkon podpořený skvělou obranou. Opět zdůrazňuji velikou pomoc našich fanoušků, kteří nám dodávají energii v důležitých fázích této sezóny.

Rozhovor s univerzálkou TJ Slavia HK Barborou Filipovou

Jaká nálada panuje v týmu před důležitými semifinálovými zápasy?

Po celou sezónu panuje super atmosféra, a to platí i před těmito zápasy. Jako tým držíme spolu a věřím, že to předvedeme i během utkání a společně si půjdeme pro vítězství

V čem je podle vás síla Českých Budějovic a jaká bude na ni hradecká odpověď v zápase?

Holky z Budějovic jsou dobré v poli, jdou obětavě po každém míči. Některé hráčky mají kvalitní servis, a to může být jejich silná zbraň. A naše odpověď? Pokud budeme hrát jako tým s hlavou nahoře, předvedeme pěkný volejbal. Naši silnou stránku vidím na útoku a jako Budějovice, i my umíme vytáhnout kvalitní servisy. Jsou to důležité zápasy před vstupem do finále, proto věřím, že do utkání dáme každá maximum a předvedeme kvalitní týmový výkon.

433634851 917706623475055 5205610040368230050 N

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dozp Jicin Vizualizace (2) Previous post Nové ubytování pro 18 klientů se zdravotním postižením vznikne v Jičíně
20b133d0 6181 4277 A194 49428884a8fe Next post All-Star Game plná zábavy premiéruje v Opavě