22. 4. 2024
Klicperovo Divadlo Nove Logo 00 810x554 1

Podkroví Live v prvním červnovém týdnu ve znamení hudby a písniček

Už jen posledních 8 dílů vysílání Podkroví Live je naplánováno do konce divadelní sezóny v Klicperově divadle. První červnový týden přinese vysílání dvou z nich a oba díly se tentokrát ponesou ve znamení hudby.

S velkou diváckou oblibou se setkaly pondělní mini-koncerty. Na terase Klicperova divadla tak v pondělí 1. 6. živě vystoupí kapela Sépie Z Hor, v jejímž čele stojí herec Klicperova divadla, saxofonista a všestranný multiinstrumentalista William Valerián spolu s hercem Městských divadel pražských a houslistou Tomášem Havlínkem. V pátek pak bude odvysílána Klicperáda – soutežní hitparáda písniček z Podkroví. Diváci budou moci hlasovat o nejoblíbenější píseň, soutěžní hlasy budou slosované a jeden z diváků vyhraje atraktivní cenu – vstupenku do zákulisí na jedno ze zářijových představení Klicperova divadla.

  • 1. 6. 2020: Sépie Z Hor – mini-koncert

  • 5. 6. 2020: Klicparáda – soutěžní hitparáda písniček z Podkroví

Hudební týden doplní ve čtvrtek 4. 6. živé vystoupení dvou menších uskupení Filharmonie Hradec Králové na terase hlavní scény Klicperova divadla. Ve 14 hodin vystoupí flétnové duo a ve 14:30 klarinetové trio. “Inu když nemůže publikum za námi, vyrážíme lidem hrát do ulic a na náměstí našeho krásného města,” říkají členové Filharmonie Hradec Králové. 

Živé streamy je možné i nadále sledovat zcela zdarma! Pokud se rozhodnete Klicperovo divadlo podpořit, můžete si zakoupit virtuální vstupenku na http://vstupenky.klicperovodivadlo.cz/podkrovi-live.

Klicperovo divadlo odvysílalo až do konce minulého týdne 47 dílů streamovaného pořadu Podkroví Live v celkové délce přesahující 25 hodin vysílání. Nejúspěšnější scénkou byl KD kvíz s Natálií Holíkovou, Williamem Valeriánem a Jiřím Zapletalem, který nasbíral sledovanost 7,6 tis. zhlédnutí, nejúspěšnějším hudebním číslem se stala píseň Lady Carneval v podání andělského sboru z představení Richard III. se sledovaností přes 5 tis. zhlédnutí. Všechny díly je možné pustit i zpětně v archivu na Facebooku nebo YouTube kanálu divadla.

Závěrečný 55. díl Podkroví Live je naplánován na pondělí 22. června. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lubko 0085 Previous post S Třincem dělba bodů
P1470146 Next post Vladimír Kiseljov zahájil svou výstavu pod názvem: Zkušenosti srdce