22. 4. 2024
P1510488 Snapseed Kopie

Pavilon profesora Bašteckého ve FN HK hostí výstavu obrazů Evy Musilové

Hradec Králové – Výstava obrazů Evy Musilové nazvaná Můj svět barev bude až do 7. října k vidění v přízemí Pavilonu profesora Bašteckého v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové. Vystavené jsou především obrazy s přírodní tématikou.

„V dnešní době, plné strachu a obav z budoucnosti, maluji květiny, opravdový zázrak přírody. Hlavně mne však fascinuje nádherná a uklidňující česká krajina. Přála bych si, aby při pohledu na obrazčlověk zatoužil tam být, jít tou cestou, cítit vůni lesa. Většina těch krajin je pro mne nostalgickou vzpomínkou na mé mládí, které jsem prožila na Broumovsku,“ uvedla k výstavě autorka.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Výstavy především regionálních autorů kreseb, grafik, obrazů či fotografií pořádá v přízemí Pavilonu profesora Bašteckého IV. interní hematologická klinika FN HK. Cílem výstavy je zpříjemnit čas pacientům, přicházejícím na onkologickou a hematoonkologickou léčbu, jejich doprovodu a také zaměstnancům nemocnice.

Zdroj: https://www.fnhk.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2023 0924 11254200 Previous post Video: Basketbalisté na vozíku mají zlato z ME a postup
Waterfalls 3701909 1920 Next post Geoparky střeží příběh Země. Jak je lépe přiblížit lidem řeší experti pěti zemí