20. 4. 2024
 Dsc3365

Pavel Zedníček si zahrál v novém videoklipu kapely FROM s názvem Minulost

Teplická kapela FROM o sobě dává vědět. Vydala novou skladbu „Minulost“, ke které vznikl emotivní videoklip, v hlavní roli s přední osobností českého herectví Pavlem Zedníčkem. Hlavním tématem je obraz dnešní doby a pohled do duše herce, který hraje pro prázdné sály. Prázdné hlediště pomalu zabíjí každého umělce.

“Nechtěli jsme točit “Covid” videoklip, ale spíš poukázat na vedlejší dopady dnešní doby a stavu, ve kterém se jako společnost nacházíme. Nešlo nám o finanční či materiální stránku, ale spíš o tu duševní. Co může s člověkem, jenž je celý život zvyklý na kontakt s divákem a zpětnou vazbu, udělat to, když se vlastně najednou stane nepotřebným. To může mít za následek situace, které by se v normální době nestaly.” říká zpěvák Filip Kotek.

“Natáčení jsme si užívali plnými doušky. Pan Zedníček je obrovský profesionál a jsme moc rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat a učit se. Byl to opravdu zážitek,” dodává kapelník Martin Kolařík, který s nápadem oslovit právě Pavla Zedníčka přišel.

Skupina FROM se i tentokrát spolehla na ověřený tým, a to na režiséra Lukáše Hrdého a kameramana Aleše Lněničku, se kterými již spolupracovali na nejúspěšnějších písních jako V Síti, Láska nebo Najednou. 

[su_youtube url=”https://youtu.be/bHWux6X72WI”]

Minulost je jejich čtvrtým společným dílem.

“S klukama z kapely FROM jsem hudební klipy začínal natáčet. Hned naše prvotina V Síti má již 5,5 milionu zhlédnutí na YouTubu! Ale tentokrát to bylo úplně jiné natáčení. Nemusel jsem vlastně říkat vůbec nic, protože pan Zedníček v roli hlavní postavy dával vše na první dobrou, jednoduše je to pan herec” dodává režisér Lukáš Hrdý.

Momentálně kapela tráví čas ve studiu a natáčí nové skladby pro chystané album, které vyjde koncem tohoto roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Collage Previous post Purkyňova ulice se již brzy dočká kompletní opravy
Nehoda Aut Next post Královéhradecký kraj nechá udělat audit, kde dochází nejčastěji k dopravním nehodám