21. 2. 2024
1532019909hvxd9 Previe Pred Opavou1960

Pavel Hapal: “Dokážeme, že tenhle tým na to má!”

„Těšíme se na to všichni. Věřím, že rychle zapomene na výsledky v přípravě a zápas se bude od první minuty do poslední vyvíjet v nás prospěch. Chceme ukázat, že tohle mužstvo na to má,“ plánuje sparťanský trenér Pavel Hapal.

Opava se do ligy vrací po dlouhých letech, sparťané ji ale rozhodně nechtějí podcenit. „Je to samozřejmě ošidné. Opava byla moje první trenérské angažmá a mám k tomuto klubu vztah. O to víc, budu připravený a budu chtít vítězství. Soupeře ale samozřejmě respektuji, mají svou kvalitu, kterou potvrzovali ve druhé lize. My budeme favority a oni nemají co ztratit, takže z tohoto pohledu se musíme koncentrovat o to víc,“ vysvětluje Pavel Hapal.

Start ligy s napětím očekávají i samotní hráči. Třeba útočník Matěj Pulkrab: „Byl bych rád, kdybych se dostal na hřiště, pak už je mi jedno, jestli v útoku budu sám nebo s někým. Záleží jen na tom, aby byl tým úspěšný. Kam mě trenér postaví, tam budu rád hrát. Na utkání se moc těším, těším se na fanoušky.“

Na první utkání je připraven i Pulkrabův útočný parťák, čerstvá sparťanská posila Benjamin Tetteh. „Příprava byla prospěšná, všichni jsou fit a připraveni na první zápas. Já osobně se cítím velmi dobře a připadá mi, že jsem v dobré formě,“ zhodnotil svou situaci ghanský útočník

Ten se vrátil i k momentu z generálky proti Lubinu, kdy zblízka trefil jen tyč prázdné brány. „Míč se přede mnou najednou objevil, chtěl jsem ho zahrát, jenže místo kopačkou jsem to trefil holení. Tak mi to promiňte,“ omlouval se Tetteh s lehce provinilým úsměvem.

Od nové sezóny se můžete těšit také na nový a prodloužený formát videopreview, jehož první díl vám nabídneme v pátek!

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/dokazeme-ze-tenhle-tym-na-to-ma-33797

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Img 8288 0 Previous post DEBRA Jamka pro motýlí křídla 2018
Next post Depeche Mode live in Beauregard Festival Herouville st. Clair France – 9.7.2018