Ostrava – Pantera, jedna z nejvýznamnějších metalových kapel všech dob, se vrací na scénu a tentokrát přinese svou nekompromisní sílu přímo do moravskoslezské metropole. Kapela, známá svým dravým zvukem a energickými živými vystoupeními, nedávno potvrdila svou pozici v metalovém panteonu skvělým loňským rokem.

Pantera, se svými ikonickými členy Philipem Anselmem, Dimebagem Darrellem, Vinniem Paulem a Rexem Brownem, rychle získala obrovskou popularitu v devadesátých letech minulého století díky svým zlatým a platinovým albovým úspěchům, vyprodaným turné a neuvěřitelně energickým živým vystoupením. Jejich alba jako Cowboys From Hell, Vulgar Display Of Power a Far Beyond Driven se stala základními kameny metalové hudby a dosud jsou považována za vrcholná díla žánru.

Pantera nejenže nadále inspiruje generace hudebníků, ale také si udržuje miliony oddaných fanoušků po celém světě. Jejich nezapomenutelné skladby jako “Walk” a “I’m Broken” neustále přitahují nové posluchače a jejich odkaz na metalovou hudbu zůstává neotřesitelný.

Tento koncert je nezbytným zážitkem pro všechny fanoušky metalu, kteří chtějí zažít živou legendu na vlastní kůži. Nezapomeňte si zarezervovat vstupenky a připojit se k oslavě nekompromisního ducha Pantery ve městě.

Koncertní informace:

  • Datum: Koncert se koná 1. února 2025
  • Místo: Ostravar arena, Ostrava
  • Cena vstupenek: Vstupenky budou k dispozici od 1390 Kč a nalezete je ZDE.