Lovosice – Lovci mají srdce. Tak zní motto lovosického charitativního Otvíráku, na který se mohou příznivci severočeského klubu těšit i letos. Společně s desátým ročníkem Házenkářského festivalu se akce uskuteční 9. září během utkání s týmem SKKP Handball Brno. Aukce se skládá z několika položek, především z dresů z bronzové sezony Lovosic, a to včetně dresu vítěze Ligy mistrů Pavla Horáka a českých reprezentantů Jaroslava Trkovského a Pavla Chotěborského. Přispět je možné více způsoby, výtěžek poputuje pro rodinu z Loun. 

Kromě návštěvníků se do pomoci zapojí i samotní hráči v Otvíráku sezony. Za každý vstřelený gól v utkání Lovosic a Brna přispějí oba kluby na dobrou věc.

Komu výtěžek pomůže?

Petr a Jakub Grasovi jsou členové klubu Házená Louny. V polovině letošního roku je potkala ztráta v podobě úmrtí manželky a maminky Zuzky, která podlehla po dlouhém boji těžké nemoci. Ta se v závěru Zuzčina života projevila i u tatínka Petra. Rodina z Loun tak čelí nelehké životní situaci. Detailní informace k příběhu si můžete přečíst prostřednictvím odkazu zde.

Jak pomáhat?

  1. část výtěžku ze vstupného na Otvírák sezony 2023
  2. výtěžek z charitativní aukce dresů z bronzové sezony 2022/2023
  3. výtěžek z charitativní tomboly Házenkářského festivalu 2023
  4. částka za každý vstřelený gól týmů Lovců/Brna na Otvíráku 2023

Aukce bude ukončena ve čtvrtek 7. září 19:00.  Stoprocentní výtěžek pak poputuje k celkové částce.

Součástí Házenkářského festivalu je i tombola 

V rámci nadcházejícího mládežnického turnaje budou v prodeji slosovatelné lístky v ceně 30 Kč. Každý lístek vyhrává některou z drobných cen věnovaných partnery lovosických Lovců,  a zároveň také postupuje do slosování o hlavní cenu. Tou bude elektrická koloběžka Scooter v hodnotě 9 000 Kč. Nebudou chybět ani ceny pro druhé a třetí místo v podobě balíčku od společnosti Yoursport (zastoupení Kempa) a top házenkářského míče Molten od společnosti Lemansport.