21. 2. 2024
Poster Itf Wtto 2019 01 Groot

Osmifinálové zápasy dvouhry na ženském turnaji ITF : “Broekhuis Peugeot Tennis Tour Oldenzaal 2019”

Turnaj v Holandsku se dnes přesunul do své druhé poloviny a ve dvouhrách se uskutečnila osmifinálová utkání. My jak jsme avizovali sledujeme ženský turnaj, který probíhá souběžně s mužským. Podařilo se nám z dějství turnaje opět získat zajímavé rozhovory.

Darja Viďmanová (CZE)

Dnes jste porazila celkem jednoznačně belgickou hráčku Eliessu Vanlangendonck v poměru 6:0,6:3. Bylo utkání opravdu tak snadné jak skóre vypovídá? Jak hodnotíte svůj výkon v utkání?

Na začátku soupeřka dělala hodně chyb a hodně mi tím pomáhala. Já jsem hrála solidně, se svým výkonem jsem spokojena. V koncovce to bylo více vyrovnané, ale pomohl mi servis s zvládla jsem to.

Znáte již svou další soupeřku? Pokud ano jak těžkým soupeřem pro Vás je a s čím půjdete do utkání?

Zítřejší soupeřku vůbec neznám, jenom jsem jí viděla chvíli hrát tady na tomto turnaji. Je to levačka a hraje dost rychle. Já se budu snažit hrát svoji hru, držet si servis a uvidíme.

Cindy Burger (HOL)

Dnes jste v osmifinálovém utkání porazila celkem jednoznačně francouzskou hráčku Constance Sibille v poměru 6:2,6:2. Skóre říká, že to bylo poměrné snadné vítězství je tomu tak? Jak hodnotíte svůj výkon v utkání?

Přesto, že skóre ukazuje snadný výsledek, tak zápas tak snadný nebyl. Znám tuto hráčku dlouho a je to velmi obtížná soupeřka. věděla jsem, že musím hrát opravdu dobrý tenis, abych jí porazila a to se mi také podařilo. Od začátku jsem hrála agresivně a jsem se svou hrou v dnešním zápase spokojena. 

Zítra vás ve čtvrtfinálovém utkání čeká další soupeřka – domácí hráčka Suzan Lamens. Znáte její styl hry a jak těžkou protihráčkou bude?

Proti Suzan jsem hrála poprvé před 2 týdny. Tehdy to ve třetím setu to bylo 7-6, takže to byl opravdu náročný zápas. Ona nedělá mnoho chyb a posledních pár měsíců hraje opravdu dobře. Takže čekám opět těžký zápas a doufám, že budu pokračovat ve stejném výkonu jako  v osmifinálovém zápase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Cap 2923682 1280 Previous post Všestranná italská pedagožka Maria Montessori vytvořila jedinečný vzdělávací systém
Dsc 0545 Next post Votroci s přehledem postupují do dalšího kola MOL CUPu