4. 12. 2023
SlamÁk Rock Fest + Roxor Křest

Nasaďte slamáky a vyražte do Újezda

Přeloučsko – Nasaďte slamáky a 13.8.2022 vyražte do Újezda u Přelouče! Byť by tahle výzva mohla svádět k tomu, že vás tam čeká porce country a dávka letních střiků, ti, kteří se zúčastnili loňského prvního ročníku Slamák Rock festu, dobře vědí, že na programu je parádně namíchaný rockový nářez. 

Vloni se na újezdském parketu plně osvědčil WALDA GANG, skupina, kterou její zakladatel Vláďa Šafránek před lety nasměroval k rockovým předělávkám skladeb Waldemara Matušky i dalších známých písní v chytlavé rockově estrádní úpravě, stejně jako východočeští metaloví vlajkonoši KOMUNÁL, a tak se stávají lákadlem i pro letošní ročník.

Pokud máte zájem o více informací z naší vlasti můžete se přidat k facebookové skupině Česká republika aneb děti, dospělí či senioři všichni jsme tady doma.

Tuto dvojici doplňují ostravští bardi LIMETALL, jejichž základ byl položen v roce 2015, kdy čtveřice muzikantů v čele s kytaristou Jardou Bartoněm a basistou Václavem Vlasákem opustila legendární Citron, SEBASTIEN, kteří se poprvé ve Východních Čechách představí v sestavě, rozšířené o kytaristu Jiřího Hába, poděbradská kapela ROXOR, jež na újezdském parketu pokřtí své čerstvě vydané album „Železnej král“. Připravují originální scénář svého vystoupení, které jinde fanoušci neuvidí a nezažijí.

Vítězem soutěže pořádané Kluboofkou TV je severomoravská skupina 100na100, ta však z důvodu požehnaného stavu jejich frontmanky NATY za sebe nominovala melodic hardrockery MELODICA, Ti celý festival odstarují.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Hn_DbHu17J0″]

Standardně je připraveno bohaté občerstvení, stávající nabídku z pivní produkce pivovaru Plzeňský Prazdroj (Velkopopovický kozel, Plzeň) doplní i Radegast a znovu i produkce ze soukromého pivovaru U Vacků – Chlumec nad Cidlinou. Nevylučuje se ani produkce piva Beaťák z pivovaru Chotěboř.

V místním „gastronomickém koutku“ budou letos bramborákům a ostatním uzeným delikatesám konkurovat nově zařazená uzená vepřová žebra. Na baru jsme pro vás přichystali množství míchaných drinků s možností soutěží o dárky.

Předprodej je v plném proudu na : https://qrticket.cz/produkt/slam-k-rock-fest-2022/

Možnost zakoupení vstupenky bude i na místě v den konání akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Veveří Low Previous post Putovní hudební festival Hrady CZ se přesouvá na Moravu
291068783 2028657254009006 8971274441735622066 N Next post Fascinující dokument o dobrodružství zvířat a rostlin v pražské metropoli je k vidění v Bio Centralu