20. 4. 2024
Program Nadacni Zapas.l

Nadační utkání je tady: Program zahrnuje slavnostní zahájení, dražbu dresů a mnoho dalšího!

Dlouho avizovaná událost je tady. Rytíři pomohou dobré věci speciálním nadačním zápasem, který je na programu v úterý 3. března, kdy Kladno hostí posledního letošního domácího utkání tým BK Mladá Boleslav. Pozorně si přečtěte, co vás všechno čeká!

Na stadion už od 16:00

Samotné utkání se hraje od 17:30. Fanoušci však mohou na stadion už o hodinu a půl dříve. „Vstup na stadion bude možný od 16:00. Vzhledem k tomu, že bude na stadionu spousta doprovodného programu, a jelikož nás čeká slavnostní zahájení, chceme, aby všichni mohli komfortně usednout na svá místa a celý program si maximálně užít,“ vysvětluje Adam Soukup, produkční manažer Rytířů Kladno.

A nudit se rozhodně nebude nikdo. Na ochozu, přímo nad kladenským kotlem, bude pro fanoušky připravený nadační fanshop, kde si lidé budou moci vyzvednout nebo koupit nadační dresy, ale také třeba nadační trička, čepice či hrnky. Nejen, že jde o velmi povedené předměty s logem klubové nadace Knights Foundation, ale koupí lze pomoci dobré věci.

Na ochozu nad sektorem 10 pak bude připraven stánek, kde si bude moci každý a zcela zdarma vyrobit svou hokejovou kartičku.

Slavnostní zahájení a hymna

V 17:10 začne slavnostní zahájení celého programu. „Pracovalo se na něm mnoho dní a je za tím vším spousta práce, kterou si mnozí možná ani neumí představit. Právě proto jsme ani s ohledem na nelehkou situaci extraligového mužstva nechtěli nic rušit. Věříme, že se vše povede a fanouškům se to bude líbit,“ doplnil Soukup. Před úvodním vhazováním zazní státní hymna v podání zpěvačky Olgy Lounové.

Zápasem to nekončí

Po skončení utkání proběhne vše, na co jsou fanoušci zvyklí. Doporučujeme však zůstat na místech a sledovat dynamickou ukázku příslušníků operační eskortní skupiny Vězeňské služby České republiky. „V posledních dnech na stadionu probíhaly přípravy na toto představení. Lidé tak mohli slyšet rány, které se ozývaly při nácviku,“ vysvětluje tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl a dodává: „Pozápasový program není úplně vhodný pro malé děti, nebo například epileptiky. Budou totiž použity střely slepých nábojnic, které však dělají velký hluk,“ zdůrazňuje.

Po ukázce představení Vězeňské služby je možný přesun do prostor VIP, kde proběhne dražba originální první sady hraných nadačních dresů. Ta potrvá zhruba hodinu.

Házení plyšáků na ledovou plochu

Na stadionu budou čtyři prodejní místa, kde si fanoušci budou moci zakoupit plyšáky (v každém rohu ČEZ stadionu). „Na led je však diváci nebudou moci hodit po prvním vstřeleném gólu, jako jsme původně plánovali, ale až poté, co k tomu vyzve moderátor společně s upozorněním na kostce. Je tomu tak s ohledem na herní řád, který pochopitelně chceme respektovat,“ informuje Jůdl.

A komu se bude pomáhat?

Nadační utkání je pořádáno ve spolupráci s Dětským kardiocentrem Motol a Vězeňskou službou České republiky. Právě těmto dvěma subjektům nadace Knights Foundation finančně pomůže. Potřebnou ruku však do budoucna podá i dalším, kteří to potřebují.

zdroj: http://www.rytirikladno.cz/cz/nadacni-utkani-je-tady-program-zahrnuje-ceremonial-pred-zapasem-drazbu-dresu-a-mnoho-dalsiho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

P1450928 Previous post Hradečtí lvi podlehli kohoutům z Olomouce 0:4
Wohnout2020 Live Cover Next post Wohnout vydali živák a zvou na jarní část Máme na míň tour