22. 4. 2024
Kodak Digital Still Camera

Náchodským Pivobraním se nesla skvělá atmosféra

Náchod – Uplynulou sobotu se na Masarykově náměstí konala akce, která přilákala nejen milovníky piva, ale také dobrého jídla a skvělé muziky. Se zájmem se setkalo také vystoupení skupiny šermířů Antares, kdy se malí a velcí mohli podívat nejen na ukázku historického šermu, ale také se něco dozvědět o období pozdní gotiky.

Na 9. ročníku Pivobraní bylo možné ochutnat napěněný mok od Trautenberka z Horní Malé Úpy, olešnického Agenta, Krakonoše z Trutnova, královédvorského Tambora, královéhradeckého Klenotu, Beránka ze Stěžer, Malého Janka z Jinců, také pivo od pražského pivovaru Panaczech, Velkopopovického Kozla, Radegast, přítomen byl také se svou nabídkou Létající pivovar Brewi, Krkonošský medvěd z Vrchlabí a pochopitelně domácí Primátor.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Na pódiu předvedli svůj hudební um kapely Banjaming´s Clan, Malina Brothers, Turbo, Komunál, MIG 21 a Divokej Bill revival. Prostě každý návštěvník si hudebně přišel na své, atmosféra v hledišti byla skvělá a často si návštěvníci akce s kapelami zazpívali.

foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher (skupina Banjaming´s Clan)
foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher (Malina Brothers)
foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher (skupina Turbo)

Milovníci dobrého jídla si také přišli na své k zakoupení byly oblíbené langoše, hranolky, kuřecí nugety a další. Námi oslovení návštěvníci akce si pochvalovali zejména výborné grilované klobásy a pečená žebra od Jaroslava Lagrona z Chlumce nad Cidlinou.

foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher

„Přátelé, kamarádi, děkujeme za naprosto úžasnou atmosféru na největším mejdanu letošních letních prázdnin v Náchodě – Pivobraní. Moc si vážíme podpory všech, kteří nám fandí a pomáhají. Děkujeme kapelám, pivovarům, partnerům, pomocníkům… Zkrátka všem, kteří v tom s námi jedou. Energie, která ze všech včera sálala, byla nepopsatelná,“ poděkoval všem koordinátor festivalu Daniel Šafr.

foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher

Kompletní fotogalerii naleznete zde.

[su_youtube url=”https://youtu.be/YMYj_i39_T0″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kune Ticka Hora Low Previous post Hudební festival Hrady CZ se představí na hradě Kunětická hora s kapelami Rybičky 48, Chinaski či Visacím zámkem
Expozice Pardubice 00007 Next post V Institutu Paměti národa Pardubice probíhá soutěž o vyhlídkové lety