4. 12. 2023
Model Train 7064310 1920

Na zámku se chystá oblíbená výstava vláčků a dalších modelů

Nové Město nad Metují – Na zámku se můžete přenést do kouzelného světa vláčků! Ve spolupráci se správou zámku v Novém Městě nad Metují připravilo Modelářské centrum z České Skalice o tomto víkendu již 8. ročník výstavy modelové železnice. Ta se tradičně uskuteční v krásných prostorách zámecké Galerie Pod Žebrovkou.

Na své si opět přijdou malí i velcí. Vystaveno zde bude nespočet kolejišť různých velikostí (N, TT, HO). Tradičně zde bude k vidění také stavba modulové železnice o délce téměř 40 metrů. Zároveň se můžete těšit na nádherné papírové a plastikové modely.

foto: Modelářské centrum Česká Skalice

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Členové modelářského kroužku z České Skalice se na výstavě pochlubí svými modely, které se jim podařily vytvořit. Budete se moci kochat nápaditostí dětí z kroužku a zároveň porovnat šikovnost dětí z kroužku se zkušenostmi starších modelářů. Pro návštěvníky budou opět nachystané modelářské dílny, kde si budou moci vyzkoušet svoji zručnost při stavbě jednoduchého modelu s krajinkou. Pro nejmenší obdivovatele vláčků připravujeme dřevěné vláčkodráhy, se kterými si budou moci sami zajezdit.

foto: Modelářské centrum Česká Skalice

A jako každý rok je připraveno něco nového ke shlédnutí.  Výstava probíhá v sobotu 23. dubna od 9 do 17 hodin a v neděli 24. dubna od 9 do 16 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lrg Turistickeznacky Previous post Krajská podpora obnovy turistických značek bude pokračovat
Zavod Next post V květnu se uskuteční 2. ročník charitativní akce Jezdi a pomáhej